Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Rate The Song :P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Deci ,e pe mai multe forumuri,si e unul din "jocurile" mele preferate deoarece putem cunoaste melodii noi si sa le dam nota,pentru calitate etc..nu pt video copii,pt melodie

Hai sa dam un mic exemplu

y: pun melodia"w" deoarece......

x.:nota 9 pentru melodie,nu imi place cum suna vocea tipului fiind...si nici instrumental.....

acum:melodia "a"

melodiile trebuie sa fie insotite cu link catre un video youtube.com oke?

Now me mememe:
George Michael- Careless Whisper (<--- click )

am pus aceasta melodie deoarece ,are un loc special pentru mine,fiind o melodie care imi aduce amintiri...
George Michael are doar doua melodii care imi plac! Aceasta si "Faith". Si ar mai fi si "Last Christmas" de la Wham, unde a fost el solist, dar aia nu se pune 10
In concluzie, ii dau un 10. Eu cred ca merita. O fi melodia mai veche, dar e una foarte buna, are ceva ce multora din melodiile de azi le lipseste, si anume calitate.
My turn now:
O melodie house, momentan pe locul I la DanceFloor Chart pe MTV Romania, pe care am auzit-o luni prima data si care ma cam obsedeaza de atunci:
Dj Rynno ft. Sylvia - Feel
Bogdan sincer melodia ta, in fine a dj-ului respectiv nu-mi place deloc si nu as asculta`o intr-un club sau discoteca. Nu are niciun ritm... si nici a house nu suna. 4 Deci nota 5 de la mine pentru melodie nu pentru tine 4

Michael Jackson - Earth Song
http://www.youtube.com/watch?v=Rch7ey-v7ks
Nu ma obsedeaza melodia si nici Michael Jackson dar ma lasa "rece" cand ascult melodia asta.
Desi nu sunt mare fan Michael Jackson, acesta are foarte multe piese care imi plac. Asta insa nu se numara printre ele 10
Nu e nici o melodie rea, merita un 8, 8.5, dar Michael Jackson are si piese mult mai bune!

Acum, una dintre putinele melodii J-rock care imi plac: The Brilliant Green - Angel Song

Tenshi_Angel

misto melodia flaw...nota 10...imi place linia melodica si vocea...

sum41-pieces

http://www.youtube.com/watch?v=TzNza21A2uo
Pieces e una dintre piesele mele preferate de la Sum 41. Poate chiar piesa care imi place cel mai mult de la ei. Are niste ritmuri calme si relaxante ( cel putin pentru mine ) si este destul de optimista.
Ma calmeaza si ma binedispune, prin urmare ii dau un 10.
Acum, una din piesele mele preferate de la Skillet: Rest
Da chiar draguta melodia ..poate mai mult decat decat draguta e chiar foarte faina,are versuri destul de bune si imi place foarte mult ritmul,cam ...9.5 ...10 :001_smile:

Well ...una dintre melodiile mele preferate ...
Blue October - Hate me
The song is kindaaaaa.....OK..?
Nu-s mare fana a stilului(de fapt deloc),asa ca ii dau un 7 4....desi versurile sunt intr-un fel dragute
Si acum al meu ^__^
Autumn Tears-The Passion and The Fury
*ignore the screensaver video......the song is the one
o sa-i dau 9.5 nu imi place ceva dar nu pot sa imi dau seama ce 10
Kanye West and Daft Punk - Stronger
http://www.youtube.com/watch?v=MvTAt20eedU
Sigur nu e genul meu :laugh: si nici nu sunt o prea mare fana Kanye West insa melodia este destul de draguta ...defapt chiar imi place destul de mult ritmul XD si versurile sunt faine
Sa zicem ..un 9 merge

My turn : Altar - La noi
Una dintre piesele mele favorite,care spune multe adevaruri ..dar totusi la noi nu s'a inventat prostia am preluat'o si noi de la altii [ca de obicei >.>]