Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Rate The Song :P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Imi place melodia. Foarte relaxanta si ceva ce merita cantat la un foc de tabara. Iti da o senzatie de wildness si de tabara sau pur si simplu un ghiozdan in spate si multa vointa. In other words, melodie frumoasa, 10.

Urma - Terminus
Nu e prea rau, imi place beat-ul, in special cum incepe. Acel tha,tha,tha,tha adauga ceva melodiei, asta pot sa spun. Are o voce cumva ironica 21 e ciudat. Nu am mai ascltat melodii pana acum, asa, cu asa voce. Totusi, e prea lenta pentru genul meu. Poate daca ar fi remixata Nightcore mi-ar placea mai mult. Un sapte din partea mea, sorry.

Next: Daniel Bedingfield - If You're Not The One
Lovely song , it gives me chills. Imi aminteste de cineva dar nu are importanta. De obicei nu ascult asa ceva dar e foarte buna melodia. 9/10

A Perfect Circle - Passive
Poi nu prea imi place melodia aceasta.Pur si simplu nu este pe gustul meu.Imi da o senzatie ciudata desi ritmul este dragut.Sa zicem un 7 50


Katy Perry - Teenage Dream - http://www.youtube.com/watch?v=iRuCCfgyU...re=related
Pur si simplu iubesc melodia aceasta in adevaratul sens al cuvantului o ascult in continuu :X
Katy Perry. . cantareata cu mult potential, pacat ca isi iroseste vocea in industria muzicii pop.
Legat de Teenage Dream, nu pot spune ca e chiar atat de urata melodia dar pur si simplu nu ma atrage negativul, versurile nici atat. . sa nu mai vorbesc de beat-ul ala care ma innebuneste. . .
Singurul lucru care chiar merita punctat e vocea ei, so.. I guess it's a.. umm 7, chiar nu pot sa-i dau mai mult. .

Next: f**k You.
Ador melodia asta :001_wub:
Versurile sunt absolut superbe, vocea e atrăgătoare. Este melodia mea preferată de la Viţa de Vie. O ascultam neîncetat acum vreo jumătate de an.
Nci nu a fost nevoie să o ascult. Dar tot am ascultat-o =]
Anyway, îmi place foarte mult.

Next : Dan Bălan - Despre tine cânt
~ Era la sugestii.

Xoxo, AlerimxD.
E calmanta, instrumental placut, nimic surprinzator, dar placut. Nu-mi plac versurile. Vocea imi place. Prea lenta pentru mine. Sau prea lenta pentru mine acum. 7/10.

We don't Give a f**k
Loo~l. Ma asteptam la cu totul si cu totul altceva. : ))
Oricum melodia imi place, versurile sunt cam. . meh sa zicem ca nu sunt genul meu. Partea de la refren mi-a placut si . . *holymotherofcow* aia e o oaie! Wtf. : ))
Let it be. .8.50.

Next: Californication.
Well, imi place cat de cat solo-ul de chitara. Asa se zice nu 71? Cred ca da. Anywho, nu am mai auzit melodia asta niciodata, ceea ce ma face sa ma exprim mai putin intelegator, daca intelegeti.
Deci, e foarte frumoasa. Eu nu prea ascult astfel de melodii adica live pe youtube, dar e foarte tare. Nu cred ca m-am exprimat corect. Anywho, nota 9.
Next: Franz Ferdinand - Do You Want To 71 superb :X
Este superba! Mi se parea cunoscuta. Recunosc ca nu stiu de unde exact insa imi place foarte mult. Mai ales ritmul ei este splendid. Versurile ei recunosc, sunt destul de ciudate insa melodia este plina de viata si iti transmite acea stare de spirit.

Next:Smile