Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Rate The Song :P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Dap şi mie îmi place melodia asta. Începutul niciodată nu mi-a plîăcut sincer şi mi-a luat o perioadă până să mă decid dacă să ascult sau nu cântecul [ asta acu' multă vreme : )) ] dar după ce am auzit continuarea , pur şi simplu mi s-a părut superbă melodia.
Are nişte versuri foarte interesante şi ... cool aşa 4 nu ştiu cum să le descriu. Printr-un singur cuvânt exprimă atât de mlte sentimente şi gânduri, opinii şi atâtea teorii . Wrong. E pur şi simplu genială melodia dacă ar fi să mă întrebi pe mine. Îmi place şi ritmul, şi the voice, its pretty nice. Am văzut mai de mult şi videoclipul şi mi se pare destul de inspirat.
Deci per total song-ul e foarte tare. O să îi dau nota 10, cuz I really really like the song.

Next : Russian Roulette - Rihanna (Rated R)
Pff, ador piesa asta. E super tare, adica are niste versuri superba, iar ... Rihanna cand spune anumite parti ale melodiei iti trezeste niste sentimente super ciudate care te fac sa te cutremuri. Imi place ca nu e asa rapida si nici prea lenta e chiar ok. [ pentru mine, cel putin] Rihanna e o cantareata forte buna, are o voce grozava. Nu pot sa nu-i dau 10. ^^


Next:

Maximilian feat. Spike - Supereroul tau


Tox, treci tu cu o parere detaliata a acestei melodii 15
21 Doamne eu nu mai înţeleg de unde iau ăştia versurile astea. Sunt pur şi simplu prea tari şi adevărate. Ritmul nu e unul de care să te îndrăgosteşti, cuz its not like its something very special. E pur şi simplu caracteristic genului respectiv. Gen pe care îl ascult, deci îmi place.
Ca la fiecare melodie de acest gen, îmi plac versurile. Maximilian e ok dar Spike e super : )) deci e super tare [ deşi cred că au furat ceva dintr-o altă melodie ~ nu ştiu sigur care dar îmi dau seama de la '' La la la lasă-mă să fiu '' . Hmm e ok oricum ] .
Spikeeeeee <3 da, cel mai mult îmi place de Spike. Fac un duo destul de ok. Îi dau 9. 50 melodiei [ 4 ]

Next song : An Cafe ~ The hero without a name
[ de obicei nu ascult dar melodia e genială ~ opening darker than black 105 ]
AC îmi place mult cum cântă, dar nu sunt fană a lor
şi nici nu mă dau în vânt după toate piesele lor. Ascult doar câteva
ce îmi plac, nimic altceva. revenind la piesă, este bună,
îmi place cât de expresiv e solistul oh gdmt am uitat cum îl chema
dar nu contează. Piesa e bună după părerea mea şi despre
versuri nu pot spune nimic fiindcă nu le înţeleg, dar linia
melodică este bună. Îmi place. Mi-a atras atenţia şi pare drăguţă-
Cred că o voi mai asculta de vreo câteva ori. Îmi place
nota 10.

next http://www.youtube.com/watch?v=qPzXBh38h6Q
Melodia per total este destul de drăguţă . Începutul este destul de atrăgător, nu atât de genial cum mă aşteptam după titlul melodiei, dar este ok. Instrumentalul îmi place ~ foarte drăguţ background of sounds. Voea este destul de drăguţă , nimic extrem de interesant dar nici atât de banal şi plictisitor. Armonie şi totodată wild. <3 well I like it, this part its ok. Versurile sunt şi acestea ok, nu mi se par chiar extraordinare dar dacă stai să le asculţi cu tot cu ritm , instrumentală, voce, everything, then they are absolutely gorgeous.
Hăh, nu ştiu ce aş mai putea comenta despre melodie. Este destul de reuşită. Îi voi da un 10 Btw I really enjoy the ending. its so naiz o.o . Şi atunci când zice ' Alive... ' . Este atât de deep şi atât de intens că îţi sare şi ţie inima din piept. Hă, vroiam iniţial să îi dau un 9 dar de când am ascultat până la final , inclusiv finalul, I couldn't help myself. Acum şi versurile mi se par bestiale : )). Foarte tare <3

Next song : Edwin Starr - War
~ de regulă nu asc. melodii d'astea : )) dar mi-am amintit de melodie din cauza filmului [ oră de vârf ~ ] < absolutely nothing : )) >
Well ...

Nu prea am inteles despre ce e vorba ... Dar are versuri destul de bune. Ritmul melodiei te prinde ! Nota ... 9.50 ...

Kevin Rudolf feat Lil Wayne - Let it rock
http://www.youtube.com/watch?v=u0n4eMGXAyk

Nevermore

Nu imi place rap-ul / R&B-ul or whatsoever pare rau ^^ 3

Bad Religion - Epiphany

http://www.youtube.com/watch?v=sieWDusfHno
Melodia este oarecum interesantă. Ritmul îmi place, dar vocea celui care cântă nu prea e printre favoritele mele * laughs * nu mă atinge melodia , thats my problem. Este oarecum bine creată, are ritm, instrumentală bună cel puţin aşa mi se pare mie , chitară nu ? în fine, e destul de ok melodia dar parcă cel care cântă nu pune deloc feeling în melodie. Şi nu e nevoie doar de instrument, ci şi vocea să fie touching. Atunci când există voce.
Dacă versurile vor să transmită un mesaj, atunci cel ce cântă nu îl transmite deloc bine. Singurul lucru care îmi place cu adevărat, cu adevărat, la această melodie este instrumentalul. De apreciat. În rest, nu e pe gustul meu 4 Îi dau un 7

Next : Christina Aguilera -- Hurt
Întotdeauna mi-a plăcut cum cântă Christina Aguilera, are o voce destul de rară acum în genul pop. Back to Basics mi-a plăcut în mod special, şi mi se pare cel mai bun şi cel mai desăvârşit album al ei.
Cât despre melodie ... mi se pare cea mai bună de pe album. Nuanţe potrivite, la unele părţi mă trec fiori mai ales după rahaturile de la radio gen Halo de la Beyonce. Plus, it brings up some special moments of my life <3
10, ofc.

Next: pff habar n-am ce să pun ... umm ... let there be Uis Elveti!

Edit: ... hm ? I'm ... not ... Tox o.O ...
Well, nice song ...
Christina Aguilera canta bine !
Mi se pare doar a lil' sad, but nice song ! Nota 10 ...

Christina Aguilera feat lil' Kim - Can't hold us down
http://www.youtube.com/watch?v=yDnyuDznEA0