Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Rate The Song :P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Chiar auzisem melodia asta de mai multe ori si nu stiam cum se numeste. Merci ca ai postat-o aici =]] Imi place la nebunie, versurile sunt chiar misto si transmit ceva, la fel ca toate celalalte melodii ale lui Eminem. Imi place colaborarea lui cu Lil Wayne. Ritmul este chiar tare, a iesit totul perfect. 1015

Dead and Gone
Buna piesa. Paper Trail a fost 80% un clasic. Pacat, T.I. nu o sa reuseasca prea repede sa-l mai egaleze. Oricum, T.I. e unul din rapperi din Sud cu versurile cele mai solide. 10

Lil' Wayne feat. Eminem - Drop The World (ignorati refrenul)
Sa ignor refrenul? Pacat... Pentru ca tocmai partea aia e preferata mea. Plus prima strofa. Ma rog.
Imi place melodia; fiintele astea doua, puse la un loc, fac mare lucru. Mai ales ca, desi pare credibil sau nu, am ceva amintiri legate de melodia asta => inseamna ceva pentru mine. Nota zeshe.

Si daca tot suntem la capitolul Lil Wayne...
Oooo doamne,imi place melodia.Lil Wayne e tare rau de tot,la fel si Kevin Rudolf.Fac o combinatie super la aceasta melodie.Vocea lui...huh,numai zic,adica a lor :]].Lil Wayne este unul dintre rapperi care imi plac....si recunosc ca nu prea imi place muzica repp:d.Foarte rar mi se intampla sa'mi placa.Dra aceasta melodie..uite ca'mi place. 10 .

Next: Chris Brown ft Lil Wayne-I can transform ya'
http://www.youtube.com/watch?v=_yXim1oU6iI
Beatu' e cam plictisitor si se cam repeta. Doar e produs de Swizz Beatz. Apropo, asta ma enerveaza. Lil' Wayne are versuri amuzante. Chris stie sa cante... In total, e ok. Era mult mai buna daca era fara Swizz Beats 21 8

Lupe Fiasco - Put You On Game http://www.youtube.com/watch?v=znQQ0uzwufg
Ahahaha,nice XD imi place ritmul melodiei iar videoclipul e foarte haios imi aminteste de o parodie de a lui Shane Dawson 24)).Nu am foarte multe de zis aici..este destul de buna. Eu i-as da 8 Smile.
Next: SuperJunior(슈퍼주니어)& Girls' Generation(소녀시대) - SEOUL song
Nu prea le am eu cu melodiile astea, m-am lasat de ele de ceva timp, pur si simplu nu m-ai ma impresioneaza cu nimic si nu ma simt in stare sa le ascult, dar aceasta melodie mi se pare una draguta, nu pot minti. Mai ales videoclipul, este tare interesant. Refrenul mi se pare cel mai misto din intreaga melodie, iar tipa are parul misto. Eu una ii dau un 9.

De data asta o bagam pe rock 15 =]]]
Scars ( mie una imi place mult inceputul )
Hmmm, dragutica melodie. Nu prea imi place vocea tipului, nu are nimic special. Versurile sunt destul de faine, dar nu au nimic din ce nu am ami auzit. Adica, "I have to move on with my life" sau ceva de genul asta apare in mai toate cantecele. Partile instrumentale nu-s rele, dar tot nu m-au dat pe spate. Niciun solo de chitara mai special. E ascultabila si placuta, dar cred ca m-as plictisi repede de ea.
Next: Theater of tragdy - A rose for the dead
Hmm.. Imi place vocea tipei, e destul de buna : - ? dar vocea tipului imi da fiori - si nu in sensul bun. Versurile sunt si ele bune 39 Instrumentalul mi-a placut cel mai mult.
O sa ii dau un 9 pentru ca vocea ei imi aduce aminte de vocea lui Sharon de la WT.
Next : Nirvana - About A Girl
Hmm,recunosc ca'mi place Nirvana ^^.Am sa incep cu vocea tipului,care ma atrage cel mai mult la aceasta melodie :X.O iubesc.Versurile sunt dragute,m'am uitat la ele :]]...cat despre partea intrumentala..ei bine,nu stiu ce sa zic.Imi place doar in anumite parti..dar ceea ce mai atras cel mai mult la aceasta melodie este vocea cantaretului. :X. 9.0

Next: Red - never be the same
http://www.youtube.com/watch?v=9UW0kOBOSF8