Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Rate The Song :P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Frumoasa melodia. Tipa are o voce chiar placuta. O melodie calma si frumoasa. Totusi parca in unele momente ridica tonul un pic prea sus asa ca ii dau doar un 9.50

Next:
LeetStreet Boys - Yuri the only one for me
Ce melodie,pai i nprimul rand ritmul e groaznic iar versurile sunt lalaite,
vocea solistului nu-mi place deloc.Mi se pare a fi idestul de comerciala.
Hai sa zicem un 6 39

Next:
Children of Bodom - Everytime I die
8

blue.hill_tS

Pff..Pai nu'mi place asa mult formatia 'Children of Bodom' de la ei singura melodie tru cred ca este 'In Your Face'. Dar melodia asta nu'mi place chial deloc.22 As spune un 7..

Urmatoarea :
Red Hot Chili Peppers - Otherside
Superba melodia;

blue.hill_tS

Vaaai! Nu pot sa cred ca cineva de aici sculta Crematory !!!;x
Melodia este foarte tare acel pian, vocea , eh vocea nu'i mare chestia da alta la melodie nu ar fi mers prea tare..Versurile sunt super okay.. Deci 10! o adoor;x.

da pai ador melodia..Sper ca cel ce va posta dupa va avea o parere bunaSmile.
Pai simpatica melodie,seamana mult cu
Never Too Late de la Three Days Grace insa nu se pot compara,deoarece NTL e mult mai buna...in fine sa revin,ritmul e bun iar versurile nu ma prea caracterizeaza...in fine un 8.
Next:Forgotten Tales - Far Away 8
http://www.youtube.com/watch?v=it8bvmNGK...re=related

Edit: Forgotten Tales este o trupa canadiana 39
eram obsedata de melodia asta mai demult...
ii super faina .. imi place linia melodia, si versurile :X si tot... deci imi place mult.. nu am nimic ce sa ii reprosez.... 4
nota: 10*

next:
Luna Amara - Rosu Aprins

blue.hill_tS

Mda pai melodia nu este cine stie ce.. Nu am mai ascultato pana acum22. Versurile sunt okay, Vocea um.. asa si asa.. Instrumentatia este buna..Deci cam un 8.50.

Next: Green Day- Wake Me Up When September Ends
O da;x o ador este foarte tare, mai ales ca este printre preferatele mele;x..Si Green Day..Ei bine ii adoor;x!!
Green Day- Wake Me Up When September Ends .. hmm... imi place melodia 39 este una din melodiile mele preferate de la Green Day, dupa Boulevard Of Brken Dreams ;x Cel mai mult imi place partea cand e chitara solo pe la min 3 daca nu ma insel 39 deci primeste 10 ^_^

Next: Evanescence - Lies ;x
pai cam 9,50 pentru ca nu ma dau in vant dupa evanscene dar unele melodii imi plac...10

Blaxy Girls-Daaa:X:X:X:X
http://www.youtube.com/watch?v=k4RNmEdPoXc