Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Rate The Song :P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
tatu, ştiu trupa, dar nu e cine ştie ce. M-am săturat de piesa asta, o ascultam odată, dar acum nu îmi place de nici o culoare. A devenit enervantă vocea şi piesa e de love.
Sincer nu îmi mai place, dar adevăru e că această piesă o ascultam când aveam eu 12 ani , dar en fin, nu îmi place sincer. E prea pop şi asta a fost foarte demult.
Trupa nu mai e aşa cunoscută, iar nici până azi nu am reuşit să desfac misterul cântecului ăstuia 21 Adică nu prea conccordă videoclipul cu versurile. . . o.o . 7

next : http://www.youtube.com/watch?v=0bqRn0rLq...re=channel
^^ tipa arata super bine si macar pentru motivul asta n-am regretat ca m-am uitat Smile ... si melodia e super , videoclipul este demential ---> nota 10 ^^

am observat ca nu prea puneti melodii romanesti Smile ma intreb oare de ce ? 10 si noi avem melodii frumoase ... en fin lasa ca pun eu una ... din moment ce azi ( ieri mai bine zis) am vorbit cu cineva din republica moldova .... mi-am adus aminte de o melodie ...

Ion Aldea Teodorovici - Lacrima Limbii Noastra

^^ in semn de respect pentru melodia de mai sus, pentru omul care o canta si pentru versurile lui Grigore Vieru , daca ai IQ-ul mai mic de 90 te rog nu comenta . Nu de alta dar decat sa comentezi aiurea , mai bine te abtii . Pace ^^
Wow, eu nu prea ascult muzică românească... daaar, nu ştiu ce să zic de melodia pe care ai pus-o 39 nu prea e genul meu, însă, sinceră să fiu m-au impresionat al naibii de mult versurile acelea. Îmi place cat de cat şi merită o notă mare melodia, da nu prea-i genu meu aşa că dau un 9.

Next song: Red - Already over
Link: http://www.youtube.com/watch?v=0SJPCdafnLo
Pacat , muzica romaneasca ruleaza 3 (nu te gandi ca vorbesc aici de trupele astea noi dance mance mouse house cacaturi gen ... 3 astia nu or sa faca niciodata o melodie care sa dureze in timp ,la ei piesele sunt maxim de o vara ) ... vorbesc de hip-hop-ul romanesc , mai ales cel underground , rock-ul romanesc , si artistii de dinainte de '89 . si cei de prin '90 - '98 pace .

In fine despre melodia ta ... e prima data cand o ascult , si mie nu-mi place o melodie din prima , niciodata , oricum melodia e frumoasa --> 10 .

Melodie de bagat la cap ... pentru generatiile tinere .

... in timp ce noi radeam la glume ei zic doar un simplu "lol" ...

[center]Leasa Dragos - Diferente [/center]

Nu dau eu verdicte si habar n-am ce credeti voi ... dar copiii de azi parca-s mult mai tristi ca noi ... pace .
Sucre, cred că muzica românească mai veche e frumoasă, totuşi nu am stat eu s-o ascult, înafară de pasărea colibrii, o trupă cu adevărat superbă.
Acum, revenind la ultima melodie pe care ai postat-o tu... o ştiu de ceva vreme şi sunt complet de acord cu versurile de acolo. Melodia e chiar bună, mie îmi place mult... iar rappul românesc îl mai ascult puţin, but... detest house-ul, gen Inna O.o"
Ma rog... melodia merită 10!

Şi dacă tot suntem la capitolul muzică românească... 21

http://www.youtube.com/watch?v=qgQocP4XqMI
Păiiii~ . . . Melodia îmi place, o ştiu de când trebuia să merg cu părinţii la un festival folk ( cam în fiecare an mergeam @.@ ). Când i`am văzut titlul, m`am uitat cruciş. Uitasem piesa. :d Desigur, melodia nu se compară cu Dragă Miruna, dar merge. :] Versurile sunt inspirate, chiar transmit ceva. Asta`i muzica românească care merge ascultată, nu Gutză, Parizer & co. Revenind. Melodia merită un 10 cu cele mai multe felicitări. ^^

Next : Orianthi - God Only Knows.
tare melodia,imi place foarte mult,este stilul meu.
cantareata are o voce foarte frumoasa si se imbina cu partea intrumentala,iar versurile
sunt dragute.Imi place melodia tare mult.Nota:10

Next:http://www.youtube.com/user/boamusicusa?blend=2&ob=4#p/a/A5DA94951A6DEF3F/0/tFny8iYc9L8
Pf 39 BoA <3 o ador pe tipa asta : ) . Imi plac efectele care le baga pe vocea ei. 71 Desi suna ok si fara efecte. Melodia in sine e faina 39 macar versurile merg cu titlul nu ca la altii. 21 En fin, imi placea beatul destul de mult 39 So pentru aia primeste mai multe puncte, tinanad cont ca e japoneza <3 mai are un stil variat sa spun asa influentat de hip hop si R&B . Oricum, nota 10 pentru melodie. : )


Next :

Super Junior - sorry, sorry <3 8


Versuri traduse ^____^
21 cum pronunta aia " sorry".
Nu mi se par cine stie ce ,doar o adunatura de papusi ,fara cine stie ce voce. Sorry ,sorry 7.

Next: Trivium - Dying in your arms
Recviem se vede ca nu ai citit lyricsul ^^' prima dat azic sorry dar a doua oara zic shawty ^^'' .

En fin, hm, melodia nu e deloc genul meu, ascult si eu rock din cand in cand, poate-mi palce o piesa, insa ... melodia asta e faina 39 Nu pe bune, mi-a placut inceputul, vocea tipului nu e foarte urata sa zic asa 21. En fin, nota pe care i-o dau e 8 .. nu e genul meu : ]

Next:

HYD <333 cine stieeee <333