Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Rate The Song :P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
E geniala melodia. Mi-a placut foarte mult. Si inca imi place. Vocea de la inceput imi place mai mult. Melodie e cu Flo Rida cica, dar nu prea canta. 21 Pacat ca nu a facut si un videoclip, asa vedeam si eu actiunea melodiei.In rest e chiar ok. Imi place ritmul si lirica e destul de draguta. Ii dau 10 pentru ca imi place. 21)


Next:

RED - Already Over

Enjoy ! :- ??
Deci,imi plac versurile si muzica,nu e rock de prost gust,si daca nu ma insel inceputul apare si prin filme nu,in fine imi place 4,ce pot zicee prea tare mel:X...10

aaa..imi place,chiar daca nu are voce,iar filmul e genial,va recomand sa il vedeti:
Requiem for a Dream
Da,e preferata mea.O ador.Am ascultat-o prima data la un video cu Jean Grey din X-men,si m-am indragostit.
Ce pot sa mai spun?Merita ascultata.O recomand.Mie melodia asta imi provoaca o anumita stare pe care nu stiu sa o descriu...liniste,nu e,dar...:-J orcum,o ascult cu placere si se potriveste perfect cu Jean Grey din X-men.
Merita un 10+ si felicitari.

http://www.youtube.com/watch?v=0aT_14mwR98

Well...melodia e dintr-un film,este in spaniola si e de dragoste.E superba.
50 Cent and Olivia... I know that song. Păi...nu sunt un fan 50 cent şi nici melodia asta nu mi-a plăcut niciodată. Poate că toţi colegii erau înnebuniţi după Candy Shop, dar pe mine nu mă pasiona şi încă nu mă pasionează. Plus că stilul ăla hip hop nu îmi place. Cred că ăsta e motivul principal pentru care nu îmi place acest artist şi nici melodia asta. Nota mea este...hm 39 well, 7. Sorry.

Următoarea: Hmm... De la una dintre formaţiile mele preferate: Nightwish - Amaranth
Amaranth ... păi, îmi place cam tot albumul Dark Passion Play [yea, yea, I'm not a goth listener, so go ahead and say I listen soft gothic songs]. Mă cam deranjează în schimb schimbarea de stil de după refren [a little too ... rough, maybe], deşi probabil că a doua parte ar fi sunat mult prea abruptă. Lirica-i bună, ofc; asta-i primul lucru de observat la Nightwish, chiar de-s vechi ori noi melodiile.
10, normal.

Next one ... After Forever - Silence From Afar
Sooo...sunt un fan genului acesta de muzica,ma mir cum nu am auzit de aceasta trupa.Hmm...draguta rau melodia^^,mai ales vocea tipei e marfa,linistitoare,seamana cu cea a lu` Anette,de la Nightwish,hmm...10 cu felicitari

Nightwish-The Poet and the Pendulum
Păi... Îmi place, dar nu foarte mult. Cred că vocea ascuţită de la început nu mi-a plăcut deloc. Îmi zgâria urechile. Apoi cântecul îmi place foarte mult. Mai ales versurile m-au fermecat. Mă aşteptam la o melodie bună de la cei de la Nightwish. Doar sunt formaţia pe care o admir.

Next: Sonata Arctica - Flag in the ground [ http://www.youtube.com/watch?v=kObI4XuTR2o ]
Citat:Next one ... After Forever - Silence From Afar
No way, de pe "Prison of Desire" <3 din vremurile bune, one of best metal bands de acest gen, nu îi poţi compara cu Nightwish deoarece sunt superiori cu mult. They rocked, and they still rock!

Sonata Arctica - Flag in the ground
Nu am mai ascultat până acum melodii de la această formaţie. Îmi place începutul melodiei, îmi aduce aminte de melodiile formaţiei Dark Moor. Îmi place melodia, cred că îi dau nota 10.

Next: Leaves' Eyes - Njord de pe ultimul album din 2009, "Njord" .
Kyaaaa ! Ador trupa asta 8 Si melodia la fel 8. tipu` are o voce super :X. Lirica e deasemenea superba, intelesul cuvintelor foarte .. 39 convingator, sau ceva in genu`. :X O ador. Merita doar 10. Imi place cum pune la refren sunetul acela care pare a chitara. Deasemenea tobele sunt geniale. Parerea mea, cel putin. Ii dau 10 fara sa ma mai gandesc. ^^

Next:

Cinema Bizarre - My Obsession

E geniala, superba, cui nu-i place nu are decat. :X
[Cinema Bizzare e band pentru fete,spun asta pentru ca 90% din fani, sunt fane...]
Prima impresie...destul de aiurea.Imi place pianul, vocea imi displace.Parca e o combinatie de femei cu barbat, s-au combinat corzile vocale si a iesit asta.Brrr....[Baiatul, ala care canta, arata mai a femeie, decat femeia . Oare nu mai sunt hawt, pentru ca arat a baiat?]
Chitarile dinspre sfarsit, sunt facute sa fie, sa para trupa ROCK...roflol.Tobosarul e la fel de bun ca si mine, eu neatingand tobele decat de vreo 7 ori. LOL.
Trupa comerciala, de fete.5.[Nota e data melodiei, nu tie. roflmao]
Pun niste Maximilian, pentru cei ce prefera rap-ul, si niste Cannibal Corpse, pentru cei ce prefera altceva.

http://www.youtube.com/watch?v=FwoRYIv8q...re=related Maximilian

http://www.youtube.com/watch?v=Ih-9-u0k_TY Cannibal Corpse



Sanatate.Sarbatori fericite!