Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Rate The Song :P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Omg,i love this song.
Savage garden e una din trupele mele preferate.

Muse - Undisclosed Desires
chiar imi place Muse,insa nu toate melodiile.Melodia pe care ai sugerato este pe gustul
meu si chiar imi place la nebunie:Xnota:10

Next:[Imagine: th_within_temptationmpg.jpg]
Ann,Linkul de la tine nu merge. >< Nan deeee?
chiar vroiam sa aud.Poti sa il mai pui o data,te rog? 4
WolfSakura, cu riscul de a fi nesimţită şi poate a primi o avertizare, tu nu vezi cum e pus linkul? uite-te cu mai mare atenţie data viitoare. Sunt puse cele două puncte chiar lângă h[ttp] şi fără spaţiu, de aceea nici nu merge linkul. Wtf. Simplu, dai copy la link, fără cele două punctuleţe, îţi faci o nou căsuţă aici în firefox sau explorer, ce oi folosi tu, day paste, accesezi linkul şi cu asta am rezolvat, poţi asculta melodia 29

Revenind la topic şi îmi scuzaţi off-ul, m-a deranjat postul de mai sus. Aşa, melodia o ştiu şi e destuld e drăguţă. Mi-a plăcut ăntotdeauna Within Temptation şi îmi plac în mod special versurile acestei melodii. De ce? Nici eu nu ştiu. Ritmul nu e cine ştie ce ,dar drăguţ şi acceptabil s-ar putea spune. E liniştitoare şi totodată sălbatică, nu se aude pe o singură lungime de undă şi asta te face să nu stagnezi. Adică, pe un anumit ritm. Îmi place şi videoclipul, este foarte reuşit. Şi vocea tipei este bună , deşi nu mi se pare extraordinară. Merge destul de mult şi se potriveşte perfect cu instrumentalul. Nu ştiu de ce dar şi vocea asta mi se pare prea caracteristică ' Within Temtation ' de parcă numele a fost ales după vocea ei. E un cântec reuşit, o să îi dau un 9

next : Keith Urban - I told you so
random
Am vazut cele 2 puncte,mie chiar nu mi-a mers atunci si nu sunt nesimtita ,nu inteleg ce te-a deranjat pe tine asa mult?Am avut probleme cu youtube-ul,nu prea se incarca iar cand am reusit sa intru pe youtube asta a fost foarte tarziu probabil atunci cand am scris asta nu mergea ><.
Hmm, surprinzător dar îmi place melodia asta. Nu ştiu, de regulă când aud Paula Seling vreau să îmi astup urechile. Dar sunt prea nedreaptă din cauza melodiei de la Eurovision . Enfin, lăsând asta la o parte, melodia asta e foarte reuşită. Îi ador ritmul liniştit şi plin de armonie. Mă face şi pe mine să mă relaxez, şi asta e greu de crezut. Versurile sunt OK, îmi place. Nu în mod special dar sunt destul de interesante. Părerea mea este că instrumentalul face totul. E foarte liniştitor cum am mai zis deja. Se îmbină totul destul de bine, versuri - voce - ritm, indiferent de ordine. Pot spune că este o melodie frumoasă, destul de apreciată presupun . O să îi dau un 10, pt. că m-a mai calmat.

next : Alb Negru - Amintiri
Well ...
Melodia asta este draguță. Într-un fel, este liniștitoare ... Ritmul melodiei este bun.
Versurile sunt interesante.
Îi dau nota 10, pentru că versurile exprimă sentimente.

Class - pentru dragoste
Menționez faptul că nu am vizualizat videoclipul , nu prea am chef să mă uit la videoclipuri și nu îmi aprinsesem nici muzica, așa că e o ocazie bună să ascult. E prima dată când ascult melodia asta, în fine. Începutul nu-mi place, e nașpa. Versurile sunt ok, mie îmi plac. Adică.. hmm nu exprimă cine știe ce asta din cauza ritmului și vocii care , nu știu de ce , nu îmi place. Adică e destul de ok și dacă aș ajunge să o ascult de mai multe ori probabil m-aș obișnui cu melodia dar nu consider că e ceva prea special la ea... adică, bun, e ok. Dacă versurile ar fi fost puse , cântate de fapt, pe un altfel de background atunci s-ar putea să mă fi fascinat. Mi se pare că versurile nu se potrivesc cu ritmul ăla, care mi se pare cam banal și genul de ritm pe care îl folosești pt alt tip de versuri, bine fiecare cu gusturile și concepțiile sale. Eram gata să închid melodia dar am auzit vocea tipului așa că am mai lăsat. Cântă drăguț, îmi place mai mult vocea lui decât a ei. Sau cel puțin în melodia asta. În fine, versurile sunt chiar super dar mergea un alt ritm, altceva, altfel. Îi dau nota 6.

Next : Animal X - Nisip purtat de vânt
Hm, nu mi-a placut AnimalX niciodata. 21 Piesa asta ... nu-mi place ._.' adica pana la minutul 1 e super, dar indata ce incep sa cante ma lasa cam rece >.<'. Nu imi plac vocile lor, iar negativul nu e asa super >.<'. Hm ... ii dau un 7 ... doar pentru inceputul acela, ca in rest nu e faina. ^^'

Next:

Til We Ain't Strangers Anymore <3
In sfarsit,diud asteptam de mult sa postez doar ca nu vroiam sa dau note mici si sa par bitchy 21 dar la melodia asta nu e nevoie,din start 10 10 10 10 10 Smile>-. Nu neaparat ca ar fi vreun hit,de exemplu la public nu se compara cu ou gave love a bad name sau it's my life.Dar imi place a naibii de mult melodia asta.Incepand de la instrumental,la coloana pana la versuri si mesajul pe care il transmite.Melodia asta a fost melodia cu care m-am dat pe bon jovi calumea.Bineinteles am inceput cu it's my life dar apoi asta a fost printre primele melodii care m-a determinat sa zic "Da frateee bon jovi is za shiiiitt " 21.Awwww ce ma bucur ca ai pus melodia asta, i swear 43. 10
next.
http://www.youtube.com/watch?v=ZwCt0YQPn7g