Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Rate The Song :P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Draguta melodie,ritmul bunicel si versuri
destul de atragatoare.Dar nustiu oare mi
s-a parut mie sau melodia avea ritmuri de
urcare si coborare in timpul in care canta.
Ii dau un 8,in fine nici macar nu e genul meu

=> Skillet-Better Than Drugs
Imi place foarte mult cum incepe melodia...Versurile si ritmul melodiei nu prea sunt genul meu. In fine, nu e chiar una din melodiile mele preferate de la Skillet...Ii dau un 8,50 in principal din cauza felului cum incepe.


Altar - La Noi
O.O Gosh ... I ... love the riffs!
Looks like our bands sound rly cool, I wonder why I didn't downloaded any song from them 39
Anyway, the lyrics are rly good, the ending part was ... brilliant! Have I said that I love the riffs ? @_@
10.

Next: Hammerfall - Blood Bound
Wow...Melodia asta cred ca ma face sa downloadez discografia Hammerfall. The song is fantastic, also the clip, it reminds me of Valhala and Mjolnir(Thor's Hammer), and also the icy background, i love ice. Well then, I guess this song deserves a 10+

Lacuna Coil - Heaven's A Lie
Heaven's a lie trezeste in mine amintiri vechi.Nu o sa le zic aici 78, nu trebuie sa le stie nimeni, versurile sunt atat de adevarate 8.De unde are compozitoru` ala atata inspiratie? 43 i can't believe it 8. Just perfect.

Fergie - Clumsy
stiu k e mai veche piesa,dar imi place.Sper ca nu mai e pusa pe aici 17, dar nu am stat sa citesc tot. Sorry 22

P.S. : 10 pt Heaven's Lie . 4
OMG!!! 22 ce melodie
Oke,am sa o iau pe scurt,ritmul era chiar oribil.Odata avea unul ba alta data avea altul.Vocea lui fergie intodeauna ma iritat,nu mi se pare a fii o cantareata buna.Ii dau un 6 no comment si nu primesc plangeri la adresa comentariului meu sau a notei.
Next: Theatre Of tragedy~~~Being The End
Kill you hiyono ...
Deci, imi place melodia, [ era sa fac infart ca nu m-am asteptat sa inceapa asa de repede 24] Fata are voce bunicica, dar este ceva ce nu imi place si nu stiu ce >.> asa ca 9/10 >.>

http://uk.youtube.com/watch?v=0bqRn0rLq1...re=channel
Pentru ca Hiyono si Denny au postat in acelsai timp sper ca nu se supara nimeni ca dau note la amandoua:
Hiyono: Draguta melodia. Imi place mai ales chitara cum se aude in aceasta melodie, tipa are o voce spuer si nici versurile nu-s tocmai rele. Ii dau totusi un 9.5 ca nu este exact genul meu.
Denny: Within Temptation este una dintre formatiile mele preferate. Vocea lui Sharon e superba. Melodia e super. Versuri, ritm tot. Ii dau 10

Next:
Nickelback - Savin' Me
e faina...:X..#_# chiar imi place...are o voce frumoasa.ma face sa vreau sa o ascult din ce in ce mai mult 65 ...Smile 10...

http://www.trilulilu.ro/Ony_chy/4237048437dd16 am pus-o eu .. nu am gasit o versiune faina pe net.. toate erau din concerte:d.. sper sa va placa4
Frumoasa melodia.nu pot spune ca m-a lasat gata dar a fost bunicica.
Ii dau un 7 no comment Ony-Chy @__@
Next: Gothic~~~Charges