Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Rate The Song :P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Începutul este destul de calumea, iar tipul are voce. Lirica e bună, la fel şi instrumentalul. E prima oară când aud melodia, dar cred că o s-o caut s-o downloadez ^3^ Chiar dacă mi-ar fi placut mai mult să aibă şi un solo putin mai complicat de chitară ... îi dau 10.

Next: hmm ... mă batea gândul să pun o melodie de la Iron Maiden, dar am zis să fie ceva mai soft: Scorpions - Send me an Angel
Uhm...pai e o melodie draguta...chiar foarte draguta.Imi place ca este linistita...insa ritmata in acelasi timp.Vocea tipului imi place...e chiar placuta auzului.Poti sa o asculti cand esti furios...pe mn una m-a linistit...cred ca merita un 10.
Song:
http://www.trilulilu.ro/september23/11b3cd6ab1968f
:X Placut melodia aia la mine :X Papa Roach -- Not listening...victorieFaina rau B)Nu imi dau seama ce anume mi-a placut...important e ca mi-a gadilat urechile71 (intr-un fel sau altu' )

My Turn :

---> Sum41 -- With Me
da,frumoasa mell sum41=with me,mia placut mult ritmul 4 nota 10 8
next song : Casting Crowns-Who I Am
Desi e o melodie lenta mi-a placut n_n nota 10 3victorie:XIn general nu pot sa zic ce anume imi place 71 pot sa zic numai daca imi place sau nu n_n cum am mai spus,tre sa imi "gadile urechile " 10

My turn:

--> Sunrise Avenue -- Choose to be me O melodie pe care o adooor :X
frumoasa,dar nu prea mergea ritmul cu versurile 17 nota 9/10 Smile
next:Evanescence-Going Under
Cat de mistooo:X:X:X crazy Mi-a placut enooorm..Head baging 21

My song(me rog,...nu e al meu ca nu el l-am compus 71 dar eu il pun 410)
--> Linkin Park -- In Pieces

Hope u'll like it n_n

Have a nice day n_n
Melodia sa zicem ca e draguta. Mie personal imi place acel,,,,sunet adanc din fundal(ala cu care incepe melodia). Tot incerc sa-l sintetizez de restul in timp ce ascult(in loc sa ascult inceputul >_>). Bun, concentradu-ma pe melodie ca total...iar imi vine beat-ul ala....ha...un solo...sounds great. I like it.... Cineva sa faca sa taca pe ala, nu-i suport vocea T_T.
Deci, melodia imi place, vocalul nu*shoots the guy*
8
Now mine:
Olivia- Celestial Delinquent
Nu e chiar ce ascult de obicei, dar cand dau peste o melodie de gen, piticii dau petrecere pe duramater-ul meu. Si Olivia are o vce superba, chiar celestiala....just great. Such a fair voice...
Sincer e prima data cand ascult Olivia, dar e asa cum ai spus si tu, o voce superba si o melodie interesanta. Eu ii dau nota 8.5 10

Next: Evanescence - My Immortal - probabil a mai fost si inainte insa e prea mult sa ma uit prin toate paginile, oricum vad ca nu e pe pagina asta 4 Despte melodie ce sa zic, e preferata mea si dupa cum probabil stiti deja o voce exceptionala.
my immortal...am o gramada de amintiri pe melodia asta..si multe parti din ea imi retrezesc sentimentul ala de.. "nodoby cares about me"
vocea e intr-adevar exceptionala...cred ca e printre putinele melodii de genul asta care-mi plac 39 versurile sunt simpatice...
o nota... 9.50... >.<'

http://www.youtube.com/watch?v=RjAfVqGn9ow