Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Rate The Song :P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Ritmul este destul de interesant,o cimbinatie d eopera si rock.A sunat destul de bine,iar despre versuri n-am ce zice ^^" pe tot parcursul melodiei daca am auzit abia spre sfarsit cateva strigata in rest nici o urma de vreun vers.
Ii dau noua pentru ca mi-a placut combinatia aceea
Next: Nightwish~~~The Islander
Nu sunt cine stie ce fana Nightwish ... but this one was sooooo good <333 I sooo love this kind of songs. Still, ram
Interesanta melodie 39.Ritmurile au fost cam incurcate nu prea mergea cel rock cu cel de pian.Mi s-a parut ca cel de pian parca era uneori ca niste picaturi ce se strecora aiurea.Uneori pe la mijloc nu stiu ce intrument au bagat dar a stricat total ritmul melodiei pe care il avuse pana acolo. Versuri destul de interesante 39 9 no much more
Next: Nu ma pot abtine...am sa o pun totusi 65
Toshiro Masuda-Grief and Sorrow
Frumoasa melodia. Imi plac acordurile de pian si vioara, dar parca mai mult imi place originalul. Ii dau totusi 9.5 ca prea imi place pianul.

Next:
Transsiberian Orchestra ft Metallica - Carol of the Bells
E o melodie in sine superba..un colind de nota 10 care nu se schimba niciodata oricare i-ar fi genul.
Versiunea postata de tine este una dintre cele mai bune cuz' majoritatea sunt coristice si se aseamana...aceasta e doar instrumentala...iarcum toti stim ce e cantat de Metallica e de 10...
Ce nota as putea sa ii dau inafara de 11 39

Piesa mea:
Nu e rock/metal.Veti vedea voi..10 dar nu iese din Disney...
Frumoasa melodie. Versurile mereu m-au impresionat. And of course how could you not love Disney? Oricum ii dau doar un 9.70 ca parca imi place mai mult varianta din desen decat aceasta. Parca vocea ei e mai placuta acolo.
Next: (ramanem tot la Disney ca am ceva cu filmele astea mai nou)
Hercules- I won't say I'm love
Melodia e plictisitoare ;|...suna exact ca alea facuta de americani de Craciun , damn..le urasc...In schimb , imi place foarte mult vocea celei care o interpreteaza pe Cum o Cheama..-___-
Destul de plictisitoare , dar merge...( imi mai plac si versurile 71 )
7
http://www.youtube.com/watch?v=fVbxH5jo05A
Mi se par cam EMO. So sorry >.<
Poate mi se pare ...
9.

Next :
http://www.youtube.com/watch?v=uuKe3hKK2w8
= Camp rock - This is me
God, Tornado, ce melodie ai pus @_@ *searching on za limewire for za song*

Btw, ILikeYou,
deci iubesc melodia , ii una dintre melodiile mele preferate de la in flames...
imi place mult inceputu
melodia merita 10

next4
ma gandeam sa pun o melodie in romana ...
melodia asta mi-o bagat-o varamea in cap si o cant in continuu21 si daca nu prea ii genu meu imi place foarte mult10
Omu cu sobolani - Oda in Piata Romana