Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Rate The Song :P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
>.> Tarja canta frumos insa sunt si alte soprane mult mai bune care ii intrec cele 3 octave, cu mar fi Vibeke Stene[ 3,5 octave] sau Floor Jansen[4 octave in studio si 4,5 live] 10

Revenind la melodie, incao melodie pe gustul meu :love; i just love symphonic metal/symphonic power metal. Imi place ritmul melodiei, insa vocea solistului lasa de dorit alocuri, 9.

Next: After Forever - Monolith of Doubt - live version - cred ca Floor Jansen a atins si 4,5 octave :-O => http://www.youtube.com/watch?v=Lpl6KFAIiy8
imi place melodia .. mai ales inceputu .. este o parte in melodie care ii prea lalaita si nu imi place da in rest in faina , si imi place foarte mult vocea ei si versuri ii faine . Nota :9

next:
Bon Jovi-Have a nice day
Hmm...jazz daca numa insel,ma insel???
Nu ma dau in vant dupa jazz,iar melodia nu e cine stie ,adica nu mi se pare fenomenala4....8

Haggard-The Final Victory este rock symphonic pentru nestiutori4,nu opera
De ce trebuie să mă loveşti direct pe rană cu aceastp melodie ?
Ador tot ceea ce ţine de melodiile medievale, metal somfonic sau un cor cu voci de operă, ador totul despre fantasy, nu e corect, e LOVITURĂ SUB CENTURĂ ! Mrrr o.o Melodia aceasta e mult prea bună pentru a primi o notă XD

http://www.youtube.com/watch?v=MlvagChFNdA :3
Goth Metal ... aha ... umh .. nu am ce zice. Nu il ascult. Totusi nu suna rau, dar nu prea imi place vocea aluia. ... In rest .. e draguta 8, mai mult de atat nu pot sa-i dau. 21

Well, v-as fi pus parazitii 65 dar e prea vulgara melodia. Asa ca dam un Nimeni altu'

Nimeni altul - Inca o poveste

Nota : Daca nu va place nu comentati ca nu are rost, ii dati acolo un 4 dar totusi voi nu incercati sa intelegeti versurile.
Deci pot sa zic ca ador melodia asta,cel putin o adoram anu trecut cand a aparut,sau chiar mai mult...iar versurile astea odata m`au facut sa plang...mai ales finalul e GENIAL...10

Nightwish-Amaranth :X:X:X
Amaranth nu e una dintre cele mai bune piese de pe albumul lor,
defapt drept vorbind este cea mai comercială melodie din toată discografia Nightwish. Recunosc, şi eu ascult noul album, însă nu această melodie, ci restul. Anette nu îşi foloseşte adevărata ei voce, una dintre cele mai clare şi frumoase din întregul Metal Simfonic.
Nu e o melodie rea, să zicem 7.

dar nu prea imi place vocea aluia
Cei neobişnuiţi, măcar ascultaţi câteva melodii ale acestui gen pentru a vă obişnui cu genul melodiei, şi apoi da-ţi o notă !

http://www.youtube.com/watch?v=4WlrvY_Y3cs - Din vremurile bune 8
Ahhhhh...10...e prea tare melodia asta...si filmul din care face parte ...is mi se pare ca i se potrieste stilul asta lu miley cyrus...decat melodiile de gen:Fly on the wall sau The best of both worlds4

Nightwish-Tutankamen
Weeh..10,logic,melodia e atat de cool,la fel si videoclipul,e chiar pe ritmul meu.Deci chiar ii dau un 10 + din partea mea hug


Next song is : BiGBanG and 2NE1-Lollipop
Well, e draguta melodia [ iar primu' baiat e cuuuuuu~te 43 ] dar totusi parca nu imi place asa de mult cum canta. Poate petru ca nu prea ascult muzica de acest gen. Totusi mi-a ramas cuvintul ' Lollipop ' in minte, cred ca era repetat de prea multe ori ".". In rest ... hmmm nota ar fi un 8 doar pentru ca imi place tipul 15.

Nota : Nu am gasit necenzurata. So e cu injuraturi.

Guess who - Flori ilegale