Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Rate The Song :P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
sincer ma cam sperie melodia,dar mi se pare destul de originala,vocea tipul este...rasunatoare iar videoclipul destul de interesant.Iti respect placerea pentru aceasta melodia si iti voi da un 9.

Next:http://www.youtube.com/watch?v=LlQs6nve2Hs
Truly, Madly, Deeply este una din melodiile care-mi plac saptamana aceasta. ( 21 )
Vocea solistei este absolut incantatoare, te indeamna la visare, iar versurile nu-s cu nimic mai prejos.Amandoua imbinate cu ritmul si melodia a iesit superba!Nota mea pentru ea este 10.

Next: American idiot [Yeah, i'm crazy! 21 ]
American idiot by Green Gay...pardon Day.Nu imi place trupa in mod special ,dar le ador versurile ,iar solistul are o voce destul de neobisnuita(in a good way).Inainte era o trupa buna ,dar ce au scos in ultima vreme m-a dezamagit,too emo. 7

next: The Prodigy - Breathe
Deci , imi cer scuze dar nu imi place deloc. Inceputul e foarte boooooooooooring , are acelasi ritm[ca sa nu zic ca apropae toata melodia are acelasi ritm] . Tipii nu imi plac , chiar daca sunt fan al skinurilor astea [ascul Cradle Of Filth si asta spune totul] . 5

Cradle Of Filth - Hallowed Be Thy Name
Cradle Of Filth, hm, singura piesa care mi-a placut de la ei a fost Nymphetamine, vocea fetei m-a facut sa ma indragostesc automat de melodie. Aceasta ... hm, piesa nu prea ma incanta nu stiu de ce, poate e cam dur ... nu stiu 106. Nici versurile nu-mi place ... hm cred ca o sa-i dau un 5 .-. chiar nu-mi place melodia imi face pielea de gaina.

Next:

Doble vida <3

Aly

Doble vida 15 E unica melodie, de prin telenovele, care nu suna lent si aiurea si versurile nu sunt puse ca musca-n lapte, fara vreun sens. E chiar faina, daca stii ce inseamna versurile, plus, canta valerie morales, dintre toate melodiile ei e cea care chiar mi-a placut cred ca cel mai mult. Nota mea: 10, motivele sunt mai sus

Next: Pignoise - Sube a mi cohete

@Denny, i`m really going to kill you >.<
PigNoise- Sube a mi cohete
Este o melodie foarte frumoasa, un pic cam lenta pentru mine, dar suna foarte bine. Imi place foarte mult cand spune'' Y seguir a tanta gente/ Pudiendo ser corsarios / Vivir contracorientre /Es facil, se puede'' -> partea asta suna foarte frumos :X
Versurile sunt foarte frumoase, chiar ma fac sa visez si nu, nu am luat droguri 24


10 cu steluta *



next: Jyujai-Anata ga ita mori
poi pot spune "wow" si chiar voi spune WOW!!! Imi place melodia foarte mult.Coloane intrumentala este foarte draguta si linistitoare iar vocea cantaretei se imbina perfect cu...restul.Imi place melodia,este foarte frumoasa si pe gulstul meu.Nota:10

Next:http://www.youtube.com/watch?v=AWGqoCNbsvM&feature=fvst
Hm începutul e chiar drăguţ, iar vocea ei este sweet şi se potriveşte cu linia melodică, iar versurile sunt drăguţele, dar cântă calumea. Nu am auzit de ea până acum, dar nici că m-a interesat să dau un search, dar en fin. E naiz piesa şi e destul de sweet, dar nu şi genul meu, dar aşa ca apariţie muzicală e drăguţă, iar piesa e bună şi te linişteşte. Îmi place cel mai mult linia melodică, chitara cel mai mult, vorbind de chitară are una in videoclip, iar LP ar eo claritate dumnezeu cu sfinţii tare calumea.
10

Nextu : Gackt - Stay the ride alive
^^ Consider ca am fost un efort sa o ascult de la cap la coada ... concluzia e ca nu-mi place , dar nici nu -mi displace asa de tare , nu stiu poate nu e genul meu oricum am fost fericit cand s-a terminat ... nota 8 ^^

[center]>>>>>>>>>>>>>>>>El Negro - Ploaia<<<<<<<<<<<<<<< [/center]