Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Imi place foarte mult deoarece este foarte relaxant si in plus imi place foarte mult sa stau la calc si sa asck muzica....

ti-ai tatua pe spate sigla animezup?

andera

norma,adica as fi unica,desi cam aproape nimeni nu stiu ce sunt alea animeuri,asa ca animezup nu le-ar spune nimic....

prostia are vreodata limite....?
pai sa ne gandim...cred ca are si ea ceva limite...daca nu ar avea cine stie ce sar intampla....hmmm....

Ai vrea sa fi super-erou???
can atat...ja ne..
Posibil...dar numai cu conditia sa am orice putere imi doresc.Asta ar fi cu adevarat super!
Next: Petreci mai mult de 4 ore in fata PC-ului?
Ja'
Avand in vedere ca toate cursurile mele sunt pe calculator, sunt nevoita.

Urasti pe cineva?
pai urasc pe cineva, logic ca urasc....21 cum ar fi sa nu urasc pe nimeni??

ai vrea sa te tunzi??
nicigand.. imi place parul meu Smile poate doar o noua forma sau ceva.. dar in nici un caz tuns in adevaratul sens al cuvantului Smile

next:

ai chiulit vre-odata? 71
*nota: nici este tot o forma de negatie, deci trebuie evitata. apoi - incercati sa nu folositi DA sau NU in tot postul vostru. nu numai sa nu raspundeti cu acest cuvant 3


acum:
raspuns: ete na, ce fel de elev as fi fost sa merg chiar la toate orele? e normal sa mai si chiulim 4 - ce fun mai era cand chiuleam toata clasa 4

intrebare:
ai visat ceva noaptea trecuta?
pai categoric ca am visat...dar ca mintea mea este atata de zapacita incat am uitat ce am visat este o alta problema....

ai vrea sa mergi pe luna....??
pe luna e frig si sunt extraterestrii verzi cu multe guri si picioare so m-as duce daca ar incepe porcii sa zboare...

ai vazut porci zburatori? ( ca sa stiu daca merg pe luna...)