Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
depinde ce fel de moarte,cred....Randul meu : V-ati sarutat vreodata?

sakura_haruno98

pai ia sa vedem: Negativ10

Next: Ai iubit(iubesti) cu adevarat?
Mah eu nu am nevoie de iubit ca sunt logodita, ce stiti voi?21 O si normal ca iubesc cu adevarat ca altfel, de ce m-as mai casatori? 10

next: Va place yaoi? [ia sa va vad bleahgt;...ah si sry daca a mai fost]
24)
Daca imi place yaoi? Cred ca sti deja raspunsul 21.Imi place e putin spus..sunt dependenta.Poate chiar mai mult de atat 65

next: Va place yuri ? 4
Tu glumesti? il ador...21...nik nu stiu daca exista destule cuvinte ca sa iti spun cat il ador21
Next: va place cum arata Dark din Dn Angel?
Sa va vad21...:bye:
arata destul de dragut si imi place. si daca sunt alte personaje mai dragute imi placeT4

Q: Ti-ar placea sa ai ca animal de casa un elefant?
doamne feri...unde il pun??? in brate nu ???

Q . te sperii de furnici ? 21
Fug ca nebuna de animalele care se scarpina ca sa nu iau purici21

Q: Esti om?
Unii ce se cosidera oamenii spun ca sunt o ciudatenie, dar, atata timp cat am doua maini, doua picioare, un cap cu tot ce trebuie (plus creier, chiar daca nu e prea mult 21 ) , coloana vertebrala dreapta si seman cu un om, sunt unul .


Esti impotriva drogurilor ?
Adevarat ! Eu una ii sfatuiesc pe toti tinerii sa fie impotriva lor ,pentru ca deja au fost mii de cazuri in care cei ce deveneau dependenti sfarseau tragic . Refuz sa iau droguri . Dauneza sanatatii si asta e doar unul din lucrurile care le face . Dacat sa ma imbolnavesc , mai bine raman asa cum sunt : fericita sau nefericita !

Next : Iti plac telenovelele ?