Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Sunt niste animale minunate cu care te poti juca si iti poti petrece timpul liber si poti da vina pe ei cand nu ti-ai facut tema la mate 4

next: Oamenii pot zbura?
pai ... doar daca se arunca de la balcon24 eu una nici o data nu am incercat, poate pot zbura numai daca se parasuteaza4

next: Iti place sa citesti???
urasc sa citesc. repetatul in gand a unor cuvinte din carte ma face pur si simplu sa adorm. prefer sa citesc manga-uri sau sa ma uit la ceva interesant xD

next q. : iti place Romania?
deloc , trebuie sa fi nebun ca sa iti placa tara asta de cacao . e mega poluata si plictisitoare X_X plus ca in drum spre scoala mea sunt 2 magazine cu droguri 21
Next : ma iubesti ? 21
Daca te-as cunoaste..poate as avea o parere buna despre tine..Oare esti frumoasa?Draguta/Amuzant/Eh...imi pari draguta...amuzanta esti...mah...sa nu crezi ca ma dau la tine 15 15

Vrei sa fii sotia/sotul mea(u)?
Pai esti fata , si eu sunt fata ........... ar fi cam mega-extra-ultra ciudat , desi am mai vazut astfel de cupluri 21 apropo vezi ca am impresia ca ai iesit din joc , ai scris unul dintre cuvintele interzise 21
Next : Oare eu sunt eu ?
Daca ma insel corecteaza4ar trebuie sa evit doar in raspuns asa-i?Oricum..trebuie sa ies din joc?Sper ca..sti cuvantul..okok

De-ai fi tu ce s-ar intampla?dar daca n-ai fi?Eu sper ca esti

NEXT:Iti vine sa ma bati?
niciodata ^^ un raspuns simplu si clar 3 te ne-urasc ( cuvant nou , inventat de geniala de mine 21 ) 21
Next : Crezi ca am peste 10 prieteni in viata reala ? 4
Sa cred ca ai peste 10 prieteni in viata reala?Cum se poate?Sunt sigura1ba chiar pariez..;*

NEXT;Daca iubitul te-ar insela,i-ai da papuci/15 15
normal , l-as omori si pe el , urasc pe oricine este nesimtit , fitos , rau , se crede cel mai tare , minte , inseala si etc . Smile
Next : Aceasta propozitie este logica pentru ca logica e logica si plina de logica cu o explicatie logica . Te-a incurcat 21 ?