Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Sincer, ar fi un pic ciudat, dar as incerca sa ma adaptez situatiei. In concluzie, atasamentul meu fata de acest subiect este un pic cam in afara limitelor, iar exprimarea sentimentelor mele fata de acest domeniu abstract este un pic neclara. Intrebarea poate fi considerata un stres in plus in aceasta perioada tumultoasa din viata mea de student.

Iti este foame?
Sunt plinăăăă ! Am mâncat destul pe ziua de astăzi, mulțumesc.

Îți place să stai pe zup ? ( lipsă de inspirație )
In cea mai mare parte a timpului imi face placere, dar sunt unele lucruri care ma fac sa ma gandesc sa plec de aici pentru o vreme.

Ai vazut noul film "Piratii din Caraibe"?
Negativ și nici nu vreau să-l văd . 4

Next : Îți plac filmele horror ? Smile
Normal! Mai ales filmul The Grudge, am vazut toate partile si de halloween chiar am fost Kayako 9.

Next: Te bucuri ca mai este putin si se termina scoala?
Abia astept sa scap de scoala si sa ma relaxez. Ce fericire, mor de nerabdare...

next: Iti place ploaia?
Hehe imi place sa stau in ploaie si sa fiu udata ca apoi sa racesc si sa scap de scoala21

Mananci dimineata? XD
pai daca nu pap atunci lesin si devin amemica...micul-de-jun e cel mai important, logic ca mananc.

next: Scoala iti ocupa foarte mult timp?
Pai in mare parte raspunsul meu este negativ, iar in alta este pozitiv, mai ales ce tezele 29
Cine le-a inventat, oare la ce s-a gandit?21Dar acum adevarata intrebare este alta ia sa vedem
Next: Iti place sa privesti luna plina intr-o noapte pe care ai faceut-o alba?15

Dexi.

Eu detest luna. :/

Next 4ormi mult în ultimul timp ?