Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
vai ce-mi faci..O.oM-as fi incurcat..dar sunt logica,deci logica mea e logica,iar daca tu esti logic,clar ca vei intelege logica mea logica
hehe...^>^
NEXT10oti spune Capra capri piatr-an doua.caprai-ai caprei cap-un doua.Cm a crapat ea piatra-n.....okey nu o stiu prea bine.Dar poti? 15
deloc , ma incurc dupa primul cuvant 21 sunt varza la tot ceea ce implica zisul repede repede repede repede repede ............ dar daca as exersa sunt sigura ca as reusi 4
Next : Iti place scoala ? 21
Eh..uneori.Doar e necesara pentru viitorul nostru.desi alteori imi vine s-o fac bucatii,nu ca n-as fi incercat pana acum,dar chiiar ca..ar merge...sau ,zau ca..poate.Ia incearca si tu71Mie...eh..vai...e greu..sunt grea de cap

NEXT:Iti place de cineva?1515
hai sa trecem peste asta ok?o sa fiu mai atenta >.<
Lol , iar ai scris unul dintre cuvintele incuietoare X_X si cred ca era parte din raspuns X_X iar raspunsul meu este ca imi astept perechea si ca ii urasc pe toti cei din clasa mea pentru ca sunt nesimtiti 4
Next : Vrei sa te casatoresti cu mine ? 21
Eh...peste 6 miliarde de ani.Deci iti imaginezi raspunsul..ti-l imaginezi,eu...sa-l pun?eh...te-ai gandit bine!
NEXT.Te-ai gandi vriodata la un baiat...nud?
niciodata , sunt mai curata la minte ca o preoteasa de la un templu de maicute 21 ar trebui sa ma duc acolo ....................
Next : Te-ai gandit vreodata ca ai putea sa te indragostesti de cineva de acelasi " fel " cu tine ? ( tot fata sau tot baiat ) 21
Daca m-as fi gandit ce mi-ai fi facut?Poate oi fi facut-o?Poate nici nu mi-a trecut prin cap...poate..poate
NEXT:iti place viata?
cateodata ............. uneori poate fi groaznica , pe cand alte ori te bucuri ca traiesti .............. si asta ma face mereu confuza , cel putin de la o vreme .............
Next : Iti place Death Note ?
Deth Note......chiar as vrea sa stiu...dar cred ca mi-ar placea...poate...defapt chiar imi place...sau mi-ar place...imi place

NEXT;Itiu place Naruto?
am fost fana odata ... dar acum m-am vindecat , si cam urasc Naruto ........................... desigur , in afara de Itachi , personajul meu preferat 4
Next : Iti place Itachi din Naruto ? 4