Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
As putea spune ca mananc din cand in cand .... se afla printre preferateloe mele
Next : Iti place sa citesti ?
Vreau raspunsuri mai lungi.
Acum...daca imi place sa citesc?Depinde la ce te referi.Daca e vorba de fic-uri,raspunsul ste afirmativ.Insa fug de carti.Unele ma plictisesc...dar exista si carti care imi atrag atentia.Ma rog...stii tu despre care vorbesc.
Q:Vi la Otaku?
(Imi cer sucze , o sa am grija sa mai lungesc posturile)
Daca vin la otaku ...bineinteles , voi face tot posibilul sa vin , vreau sa vad cospay-ul , sa va intalnesc pe voi si deja am aranjat cu transportul de pe acum ca sa fiu sigura ca voi veni 4 Sunt nebuna , nu ? In orice caz , voi veni negresit !
Next : Iti place sa scrii fic-uri?

::::yamashita ayumu::::

,hmmm sa fac ficuri,imi place la nebunie,desi nu le postez,am avut postate,dar le-am cerut administratorilor sa-l inchida,acum doar le arat celor ce sunt interesati de ficuri,iar printre prietenii mei (inafara de voi:X)nimeni nu citeste ficuri sau sunt fani anime20(
Next:Va placut la nijikon:->?
Din pacate , am ratat acest festival asta pentru ca am aflat prea tarziu de el...baka me , dar la anul sigur voi ajunge .,,.e o promisiune oameni buni ... dar am vazut la voi ca a fost asa de frumos....ma oftic ca nu am ajuns
Next : Iti plac sucurile acidulate ?
Imi plac,dar imi si displac pentru ca au gustul acela dulce
care contine multe chimicale,prefer sucul acela aproape natural.
next:Iti place Casting Crowns?
Cand voi afla ce e aia, iti voi spune daca imi place sau daca imi displace

Next: Iti place sa patinezi?
este un hobby de-al meu

iti place sa faci probleme la matematica ^_^?
(22-11-2008, 08:35 PM)Porcelain Princess A scris: [ -> ]este un hobby de-al meu

iti place sa faci probleme la matematica ^_^?

:??:blood: urasc problemele la matematica>.<
si mai ales profesorul
next:iti place sa canti la pian?

dark_ang3l

mdaaa aproximativ21voi raspunde imediat ce vad cum e sa canti la pian 4 banuiesc ca e placut...am avut o tentativa de a canta la pian pe la varsta de 3-4 ani cand am fost la niste prieteni de familie...I-a ghiciti cine era deasupta pianului? 65
NEXT: Iti place acest joc?