Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P

#11
Imi place foarte mult deoarece este foarte relaxant si in plus imi place foarte mult sa stau la calc si sa asck muzica....

ti-ai tatua pe spate sigla animezup?
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#12
norma,adica as fi unica,desi cam aproape nimeni nu stiu ce sunt alea animeuri,asa ca animezup nu le-ar spune nimic....

prostia are vreodata limite....?

#13
pai sa ne gandim...cred ca are si ea ceva limite...daca nu ar avea cine stie ce sar intampla....hmmm....

Ai vrea sa fi super-erou???
can atat...ja ne..
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#14
Posibil...dar numai cu conditia sa am orice putere imi doresc.Asta ar fi cu adevarat super!
Next: Petreci mai mult de 4 ore in fata PC-ului?
Ja'
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#15
Avand in vedere ca toate cursurile mele sunt pe calculator, sunt nevoita.

Urasti pe cineva?

#16
pai urasc pe cineva, logic ca urasc....21 cum ar fi sa nu urasc pe nimeni??

ai vrea sa te tunzi??
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#17
nicigand.. imi place parul meu Smile poate doar o noua forma sau ceva.. dar in nici un caz tuns in adevaratul sens al cuvantului Smile

next:

ai chiulit vre-odata? 71

#18
*nota: nici este tot o forma de negatie, deci trebuie evitata. apoi - incercati sa nu folositi DA sau NU in tot postul vostru. nu numai sa nu raspundeti cu acest cuvant 3


acum:
raspuns: ete na, ce fel de elev as fi fost sa merg chiar la toate orele? e normal sa mai si chiulim 4 - ce fun mai era cand chiuleam toata clasa 4

intrebare:
ai visat ceva noaptea trecuta?

#19
pai categoric ca am visat...dar ca mintea mea este atata de zapacita incat am uitat ce am visat este o alta problema....

ai vrea sa mergi pe luna....??
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#20
pe luna e frig si sunt extraterestrii verzi cu multe guri si picioare so m-as duce daca ar incepe porcii sa zboare...

ai vazut porci zburatori? ( ca sa stiu daca merg pe luna...)



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evită cuvântul DA sau Nu (2) History 324 66.559 16-08-2013, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Emi
  Cuvantul preferat white angel 149 60.000 21-12-2010, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Debb.'


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)