Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Games Master

Ce intrebare normal ca imi plac dulcurile , pot sa spun ca le ador Smile sunt super 2124 , chiar daca nu sunt sanatoase .

next : Preferi un sarut frantzuzesc ? argumenteaza de ce Smile ..
Ce sa prefer? 23 Un sarut frantuzesc? 23 In mod normal te saruti in acest fel doar cu persoana iubita 23 in fine...

Next: Iti place rozul pe unghii?
A: hmmm ... imi place daca am si imbracaminte la care sa se asorteze 10
Q: iti place sa te imbraci in negru? (culoarea mea preferata^.^ si lipsa de imaginatie10)
A: Ador sa ma imbrac in negru. Si o voi face in continuare indiferent de cati cretini ma striga emo/moarta/moartea pe strada. Hainele negreu sunt, probabil, singurele care ma fac sa ma simt mai putin penibil in public. Daca ma imbrac in alta culoare ma simt de parca as avea o tinta pe spate. >.<

Q: Iti place sigul meu?
Hm...39 imi place 71

Next: Iti place sa citesti?
Citesc tot ce prind in mana mai ales daca suna interesant.Nu degeaba sunt obsedata de manga iar atunci cand ma apuc sa citesc o carte intr-o saptamana o termin XD Si nu mai zic ca cel mai mult ma distrez citind manualele de instructiuni n.n'

Ai visat vreodata ca ai murit?
Myu~ai A scris:Citesc tot ce prind in mana mai ales daca suna interesant.Nu degeaba sunt obsedata de manga iar atunci cand ma apuc sa citesc o carte intr-o saptamana o termin XD

Omg, ce sa visez? 21

Next: Te uiti zilnic la tv?
Doar atunci cand sunt evenimente sportive, concerte etc. [spre exemplu, acum e Olimpiada] O_o

Q: Ziua ta de nastere o sarbatoresti toamna? xD
Nah ca ai nimerito 21 Sunt nascuta in noiembrie, deci toamna :10:

Next: Iti sarbatoresti intotdeauna ziua de nastere?
Daca pot,o serbez in fiecare an,deoarece imi place sa ma distrez,iar distractia cea mai mare este la petreceri.21

next:Esti scorpion(ca zodie)?