Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

yulobo

O///O why wouldn't I? Si-mi place la sfarsit cand tuseste 24 E criminal >.< Oricum, versurile sunt ... >.> [m-am invatat cu ele 19] oarecum "dure" pentru cineva invatat cu ... Lemme think ... Crazy Frog 24

Q: De ce de fiecare data ii prinzi pe aia care nu raspund corect la intrebarile tale? 21 [btw, am voie cu "nu" la intrebare, ne? :5:]
probabil pentru ca esti perspicace >.< practic vorbind, oricine este dotat cu capacitatea de a-si da seama de raspunsurile corecte sau cele gresite

next:
Iubesti? 21

[Imagine: 967339c1.gif]
nuj cum sa zik dar ai folosit da aici (cu capacitatea de a-si da) nus sigura daca se pune ca nu are sensul de afirmativ ci de aoferii asa ca iti raspund la intrebare
poi toti iubim desi iubirea ar insemna un sentiment foarte puternik pentru cineva.cred ca imi iubesc parintii,rudele,si cei apropiati10

te inspaimanta papusile de portelan?

Blair

Nici vorba.Sunt doar niste papusi.


Iti place sa te uiti pe Jetix?
acest post de televiziune este unul neinteresant... doar cateva desene imi plac... dar in rest ma uit foarte rar...

Iti place ciocolata?
Acest lucru dulce este foarte bun , mai ales acum , cand imi e un somn si nu am nici macar cola 20
Q: Mananci de dimineata ?
Asa obisnuiesc de cativa anisori cand m-a adus mama pe lume... Smile

Ploua afara?
Daca ploua....ei bine,am aruncat o privire pe geam si raspunsul meu este negativ.A plouat in cursul zilei..insa acum s-a oprit.
Next:Iti place la mare?
E bine la munte in perioada asta..3 Nici prea cald.nici prea rece!
____________________________

Do ya like pizza..?^^
Logic ca-mi place...ii cea mai buna mancare din lume...

Iti place sa te uiti la televizor?