Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
off:-__- oh..credeam ca tre sa evitam doar raspunsul 'da' sau 'nu '...nu k sa evitam cuvantul..ups...my bad..

Miam...i love aisu-curimu desu....imi place cand sunt amestecate flavour-ile....sa mananc doar un gen cum e ciocolata sau capsuni sau cv....mmm...pana la urma prefer mai multe...miam..good good..

esti un fashion freak?

off: sper k acu am respectat regulile..
Esti un fashion freak?
Nici gand ... eu sunt genul de persoana care se imbraca asa cum nimereste(sau cum alege mama)...Urasc sa merg la cumparaturi sau prin magazine (de orice fel).Imi place sa fiu la moda , dar inebunita dupa cumparaturi sau dupa faptul ca trebuie sa fii la moda ?
Nici o speranta !
Next:Iti place sa inoti?T_T
Mi-as dori sa inot, insa habar n-am cum se face 21 si singura oara cand mi-am incercat si eu norocul, era sa ma inec, asa ca ....


Crezi in a doua sansa ?
Orice persoana oricat de rea este merita o a doua sansa , insa mai mult de atat incepe sa bata la ochi..mai ales daca persoana aia ramane sau continua in acelasi fel......


va plac povestile cu fantome?
in general imi place cam orice nu se plafoneaza...

Asculti sfaturile altora?
in general o fac desi exista cazuri cand ma impotrivesc din diverse motive

Va plac filmela de groaza?
Sunt destul de placute de mine, desi am vazut foarte putine. Unele ma sperie rau de tot!

Ati mers vreodata la pescuit?
Pai,de fapt mi-ar placea dar cred ca rudele mele nema abilitati de pescarie 21 Sau poate...cine stie xDD

Te bucuri ca a venit vacanta?

ilussion.time

pai eu mai am ce astepta pana la vacanta, inca 2 saptamani inainte de bac cand am de invatat si apoi am 2 saptamani in timpul bacului.....asa ca e departe de mine20

iti place sa-ti petreci timpul cu prietenii?
Depinde..sunt anumite momente in care vreau sa fiu singura sau sa imi petrec timpul singura...dar si cu prietenii e fun uneori..cum ziceam..depinde...

Va e frica de moarte? [ sa nu va aud cu mie nu mi-e frica buhahaha..sau daring answers...]