Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Foarte mult! Iubesc ciocolata calda! Nu cred ca as putea supravietui fara ea! E una din bauturile mele favorite, in frunte fiind tot ce este de la compania Pepsi(nu ma intelegeti gresit, am o sora mai mare care lucreaza pentru ei).
Next: Urasti Pepsi?
L-am urat eu vreodata?

next: Ti-ai decorat bradul?
Întrebare : Ţi - ai decorat bradul ?

Răspuns : Cu siguranţăăă ! Acum o oră l - am terminat . Şi sunt aşa de mândrăă că l - am făcut eu singurică . Şi este aşa de frumooos . Este mov cu argintiu. Şi eu sunt mai înaltă ca el. Este aşa de cuuute .

Next : Ai PhotoShop în calculator ?

P.S . : Dacă da mi - l dai şi mie ? Te rooog 24
Ador programu' ala8. il am de cativa ani21. Il folosesc destul de des. Pasiunea mea e sa editez poze. Este cel mai tare program de editat poze. Cam atat21.

Next: Ai vrea sa te joci carti?21
As vrea orice exceptie facand jocul de carti. M-am saturat ieri de el...>.<"
Ai facut dus in seara asta?
Acum e altcineva, deci...voi face peste cateva minute (bune...)
Ca sa nu fac spam, spun ca-mi face o placere enorma sa fac dus, mai ales cu apa fierbinte8

Next: Ai vrea sa mergem la patinoar amandoi/amandoua? 5
Desigur ^^. Mi-ar palcea ^^. Si poate am face o intrecere cine patineaza mai repede ^^. Dar asta depinde din ce oras esti T^T.....
Next: Iti place J-rock-ul?
Normal!4 Inainte imi placea doar rock-ul,apoi am aflat de J-rock,deci sigur ca-mi place.:p
Next: Iti place sa desenezi/compui/canti?5
Desenez cand n'am ce face, cant mai mereu, si compun...foarte rar. xDD Dar imi place <3

Iti place kpop'ul?

*ILY Yaoi Maniac*

Îl iubesc , e viaţa mea ...K-popu` şi J-popu` mai rar xD Iubesc Coreea :X
Next: ÃŽÅ£i plac florile de cireÅŸ ?