Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

yulobo

(24-03-2009, 07:40 PM)Crom Zefir A scris: [ -> ]Eu sunt genul de persoana care s imbraca frumos si daca se duce sa duca gunoiul sau chiar daca se duce sa cumpere o paine.Azi spre exp. imi era rusine cand m-am dus in papuci de casa pana jos in scara la cutia postala.

Dude, same over here. XD

Back on: Who's he? Or maybe, she? xD Numele nu-mi spune nimic, really... Ugh... Daca-mi dai o melodie, poate iti spun, dar asa... [scuze, chiar nu le am cu muzica in general :3]

Q: Asa-i ca ai darul [ehe, am zis da. da + rul 15] de a scrie mult, darul de a nu fi un spammer? 5

~LoV3.!s.d3@th

pai mi'e lene sa scriu, in general.. dar daca este un subiect care ma intereseaza in mod special scriu mai mult, in rest...^^
iti plac animeurile? *stupid question* .. >.<
Normal ... Poate ca nu le agreez chiar pe toate ... in general imi plac cele romantice , sau science-fiction , insa imi plac la nebunie !^^
Ok , me next : Esti intotdeauna foarte energic sau esti o persoana calma ?
Eu is super-agitata tot timpul deci pot sa spun ca sunt energica deoarece daca imi spui sa ma concentrez trebuie sa-mi dai un motiv foarte bun, deci sunt 100% energica.

Next: Iti place sa citesti romane de dragoste?
Iti place sa citesti romane de dragoste?

Pai, inca nu am citit nici un roman de dragoste. Deci, habarnam daca mi-ar place. Mai bine un roman de aventuri^^.

Next:
Iti place sa fii inscris/a pe cat mai multe forumuri?
Sigur ca imi place.
Doar gandul ca pot avea multi prieteni ma face sa ma simt bine.

Next: Iti place ziua de duminica?
Sincera sa fiu , o detest ... motive am cu lopata , insa sa le dezvalui aici pe site , ar fi imposibil .... >.<
Me next : Ti-ai facut multi prieteni pe site-urile pe care esti inscris ?
Mi-am facut prieteni dar de multe ori acestia uita ca odata i-am ajutat si le-am fost un bun tovaras si se intorc inpotriva mea.Orcum sunt unele site-urii in care m-am inteles bine cu toti si toti imi sunt prieteni.

Te mai uiti la desene animate?
uneori e placut sa te mai uiti la desene animate/ pana si parinti se mai uita. dar mai mult ma uit la animeuri
next:Te deranjeaza prieteni falsi?
Pai.. ma cam deranjeaza prietenii falsi pentru ca iti sunt alaturi doar atunci cand ei au nevoie de ceva sau vor sa obtina ceva de la tine, iar mai tarziu uita de tine ca le-ai fost alaturi cand au avut nevoie de ceva.

next: Ai mult timp liber?