Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Afirmativ. 4...fiindca imi place extrem de mult NARUTO/NARUTO SHIPPUDEN!!! 8 8 8 ...
Next:Ti-ar place daca nu ar mai exista scoala?(binenteles ca asta se va intampla cand o sa vad pe geamul meu porci cu niste aripioare mici si dand din picioare 21
Păi bănuiesc că am fi toţi la sapă sau la spart lemne fără şcoală. Personal, mă împac greu cu munca fizică so...
Next: ÃŽÅ£i place berea?
E prietena mea la rascruce de petreceri xP

next: Iti place personalitatea ta?
Oarecum... dar nici narcisista nu sunt xD.
Iti place ciocolata cu alune ? xD
Paaiii....:o16: 113 .Dar ma cam dor dinti.
Next:Ti-ar place daca ti-as fura bani? 15 19
Ar fi ingrozitor.Dar n-ar fi mare paguba pentru ca nu prea am ce sa pun in el....
Next:Ti-ar place sa locuiesti intr-o vila?
O...binenteles...eu stau la bloc nu e asa de rau dar mi-ar placea sa stau intr-o vila...si afirmativ lux total.
Next:Ti-ar place daca intr-o zi mama ti-ar incide usa sa stai afara fiind si frig si nu te-ar mai lasa sa intri?(sa zicem,imposibil...dar aici totui posibil :d )
Asta-i intrebare? Acum pe bune...exista persoana care ar raspunde afirmativ la asta?

Ai prefera ciocolata calda in loc de ceai?
Afirmativ...
Next:Ti-ar place mai mult la casa decat la bloc?(sau invers,uni locuiesc la casa alti la bloc :d )
Imi place sa stau mai mult la bloc, dar mi-ar place sa stau si la curte ca sa imi cumpar un labrador:X
Next: Iit place canalul Taraf Tv?21...scuze de intrebare dar chiar n-am avut ce sa pun106...