Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
De unde sa stiu daca ti se pare?21...ultima data cand am verificat aveam 0 puteri paranormale, asta include si sa citesc ganduri sau altceva21. Pai verifica si tu daca atunci cand postezi este bifata casuta cu "Semnatura:include semnatura" si in cazul in care e nebifata, bifeaz-o tu4...spre exemplu aici semnatura e plecata in vacanta[fir-ar uitasem ca ideea era sa nu folossti cuvantul "nu" so...am dat edit71]

next: vrobesti mult? [eu da, cel putin uneori65]
OMG sunt o mica mare 4 gura sparta. Trancan toata ziua de cand eram mica. O scot din minti pe biata mea sora care e neputincioasa in fata mega gurii mele 4... Pot vorbii ore in sir ( cateodata inutil )..... Am exagerat dar totusi dar sunt vorbareata dap 4.


Esti destept/ desteapta ?
poate uneori cand ma apuca si pe mine desteptaciunea cam rar dar asta este 24

next iti plac soparlele(lipsa de inspiratie)
Soparlele o.O Sunt foarte ... interesante ? Uh , nu sunt o mare fana a reptilelor , cred ca as sari in sus de speriata xD Plus ca au pielea aia ciudata cu solzi , pe mine ma inspaimanta xD

Iti place sa chiulesti de la scoala/liceu ? xD
De unde sa stiu eu......... treaba lor parca m-am interesat de ei
next:Iti place sa -ti faci temele?(nu am inspiratie)
Hm... Avand in vedere ca detest scoala si tot ce este legat de ea presupun ca sti care este raspunsul meu. ^^

Iti plac orele de engleza?
nu spun neaparat ca imi plac dar sincera sa fiu ma pricep destul de bine la ele 10 dar ora de scoala e ora in care puteam sa fiu acasa si sa dorm in loc sa scriu si chestii dastea .in fne 4

next:
iti place manga "Chibi Vampire" "?

ja ne :bye: !~nya
Urasc limba spaniola. Motivul este pentru ca pur si simplu o urasc. De altfel eu si limbile latine suntem ca uleiul si apa.

Next: Ce parere aveti despre Craciun?

AngelOfTheDark

Craciunul este o sarbatoare plina de bucurie si de iubire care trebuie petrecuta cu familia.^^ Craciun fericit ! ^.^

Next: iti place olandeza? 15
Prefer alte limbi....

Vrei sa vina vacanta??? :yes: