Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Nici gand.Daca as avea sansa asta as merge cred ca in Japonia,fiindca e "mama" anime-urilor,si fiindca imi plac diferitele traditii de acolo 5.
Esti fan anime?
(fara inspiratie,da)
Esti fan anime?

Sunt dar... mai mult al koreei. = ]]
Anime-urile sunt frumoase si fiecare sunt mai originale decat altele. Mai ales ca multe personaje sunt asa de bine conturate incat de indragosteti de ele/ei.
Fana sunt, dar de yaoi. Ce sa ii fac?

Intrebarea e buna, mie imi place. (ce nu imi place mie?)

Hai sa pun si eu next'ul.

Iti place sa vorbesti la telefon/sa stai pe calculator?
(fiecare raspunde la una dintre ele : P sau la amandoua, cum vreti)
Paaaai, vorbitul la telefon ma cam enerveaza in ultima vreme, simt ca imi plesneste capul daca vorbesc mult la telefon si in plus ma doare manaaa, bine pot sa schimb telefonul de la o mana la alta, dar tot ma deranjeaza.

Chiar daca statul la calculator face rau, mie una imi place I mean, asa trece timpul mai repede 4 desi de curand si acest lucru ma plictiseste, dar tot imi place = ))
Mai mult stau la calculator ca sa ascult muzica si sa vorbesc cu anumite persoane pe mess, ca altfel mi-as pierde vremea cu altceva, de exemplu sa citesc sau poate chiar sa desenez xD

Next: Iti place sa fii sarcastic/a?
Iti place sa fii sarcastic/a?
Eu sunt importiva a asa ceva,dar imi scapa limbarita si devin sarcastica fara sa-mi dau seama T_T
Din fericire lucrurile acestea sunt rare si scap bine,dar ma simt vinovata si imi ispasesc greseala cu o favoare(daca este bine fondata,evit lucrurile rele). ^_^

Next:Iti place yaoiul?Zuppy08
Iti place yaoiul?

Wow...ce întrebare :3 Întrebarea mea preferată.Iubesc Yaoi-ul.Acei băieţi...care se iubesc reciproc...cum ar putea să nu-mi placă ? 8 44 E febleţea mea :3 Citesc în fiecare zi câte o poveste şi mă uit şi la Anime-uri Yaoi xD


Next: ÃŽÅ£i place MBLAQ ?[k-pop band]
Mai intrebi? Pur si simplu ii ador 8 In fiecare zi ascult melodiile lor, si pot spune ca am devenit obsedata [cica xD]. Mi se par aaasssaa hot. Mai ales in melodia "Y". Cum incepe...Ahh.. Asa de hoot 8 Dar mi se pare normal. Sunt niste bunaciuni de nota 10, se stiiieeee! 21

Next: Iti place sa asculti j-pop ?
Hm... Cred ca este un gen interesant care face parte din muzica moderna, numai ca este prea mult pentru urechile meleSmile
Next: Daca ai avea un animal, ce animal ai alege si de ce?
A: As alege ca animal de casa un mic sconcs. Motivul? As tine la distanta toti hotii, oricum, imi plac. Sau poate as alege un iepuras. Sunt foarte, foarte dragalasi. Sau, cel mai sigur, o pisica. Imi plac si cainii, doar ca pisicile sunt mult prea dragalase, jucause si adorabile. O pisica, sau un caine. Sunt cam indecisa in privinta asta.

Q: De ce crezi ca exista soarele?
pai la intrebarea asta nici nu se poate raspunde cu da sau nu 21 pai ca sa ne lumineze planeta, si ca sa avem ce injura (mie mi se intampla des, imi intra toata lumina in ochi si e asa neplacut -.-)
un alt raspuns ar fi...DADANUNU 8D am pierdut.

iti place Romania?
....pai normal ca doar in ea m-am nascut4. Asa randul meu:
Iti plac caini???