Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
20 de ani?Abea daca am 1621Raspuns total negativ.As vrea sa dau un raspuns mai lung...dar din pacate...era sa zik acel cuvant21

Q:Iti place la mare?
Cred ca imi place...insa doar daca sunt cu prietenii :10:

Iti place sa te uiti la tv?
Normal21 ador sa pierd vremea pe la tv... sa ma uit la anime-uri dar in special la filmele horror, dar urasc telenovelele!!!

Sti sa schiezi?
Asa...trebuie sa raspun right?..hmmm pai stiu sa schiez ^_^...
Inca de la 8 ani *_*...whah ce vremuri cand profu' ala ma pune sa imi car schiurile care erau prea grele pentru mine si oboseam ca naiba pana la telescaun 21...si cand luam o tona de trante <3..si apoi am inceput sa nu mai iau trante *_*...daaa...[ha acum ma chinui sa invat cu boardu'] e destul de greu fiindca nu sunt obisnuita..si prima oara cand am incercat...am luat o tranta ..bine ca nu m-au vazut prietenii...[bai deci ma durea capu' de la cazatura..si imi turtisem fundul 21] dar incercam sa ma tin pe picioare ca sa nu se prinda 21...[:pfiu: bine ca nu m-au vazut ca radeau toata viata]

Ohh noww...sa pun o intrebare ^_^...
Dintre da si nu..ce alegi?Ma refer..uhmm... pe care dintre cele doua raspunsuri le preferi mai mult ca raspuns si pe care il folosesti mai mult? ^_^" [nu-mi spune.."aleg hmm nici unul...nu sunt hotarat/a]
Ei bine...iti vpoi raspunde.Intodeauna mi-a placut sa dau raspunsuri negative.foarte rar obisnuiesc sa spun chestii pozitive sau sa aprob pe cineva.Cred ca raspunsul este mai mult decat evident.nu?
Q:Iti plac anime-urile?
Ce intrebare idioata...XX
Logic, normal, le ador, sunt obsesia mea21 as muri de plictiseala fara anime-uri si poate ca ar trebui sa renunt la forum-uri... asa ca... raspuns pozitiv^__^

Iti place manga? sincer/a...
Manga?Inafara de Gravitation....raspuns negativ21Si sincer...mi se pare mult mai interesant anime-ul...asa ca raspunsul meu e total negativ.Omg de cate ori era sa spun cuvantul interzis21
Q:Iti plac fructele?
Alte intrebari mai idioate decat astea oare nu pot sa pun?
Intre... asa si asa... he, sunt obsedata doar dupa capsuni si cirese...

Esti fan/a yaoi?
Ce intrebare??????????????NORMAL, normal ca sunt!se poate?
ador Yaoi-u...u?
Ai vreo revista manga? eu am una!!! yeee

Asasuny

Eu nu o am!
Ai animale sacaietoare, enervante si obraznice?
[Imagine: chibi_732.gif]
, chibi-ul lui didistroe