Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Intrebare : Ti se pare amuzant jocul?

Raspuns : Atata timp cat il joc, si am postat de multe ori in acest topic, oare care ar putea fi raspunsul, si imi place sa citesc raspunsurile userilor, este si amuzant si te pune sa gandesti in acelasi timp.

Next : Iti place sa manacni rulouri ? 15
Intrebarea: Iti place sa manacni rulouri ?

Raspuns: Depinde si ce fel de rulouri 21 . Sunt destul de multe si unele le consider delicioase, iar pe altele mai putin.

Next: Ai mancat vreodata sushi?
Intrebare:Ai mancat vreodata sushi?

Idea de a manca ceva crud....Mai bine o pizza.

Next:Ai omorat furnici cu lupa?
Poate cand eram mica si fugaream furnici, oricum, chiar cu lupa...

Ai vazut un film de groaza si te-ai speriat atat de tare de moaca aluia incat sa faci pe tine? o.O
Chair asa de speriata n-am fost21 Dar m-a speriat incat sa cad de pe scaun..Ma uitam la The grudge 20 ce amintiri....

Te-ai uitat la tampenii numai asa de florile marului?
Ah, pe unde întorc capul numai tâmpenii îmi sar în ochi. Şi la Tv tot numai tâmpenii văd. Şi pe net caut ceva calumea şi dau de tâmpenii. Conclusion: Trăim într-o lume plină de tâmpenii şi asta ne ocupă tot timpul.

Next: Asculţi muzică?

Xoxo, Ang.:bye:
Mai mult ca sigur 15.o ora intreaga fara muzica pentru mine e ca si cum as fi cheala ,si cine vrea sa imi ia telefonul sau mp4,clar are de-a face cu mine.grrr. :]]


Crezi ca iarna va continua si in urmatoarele 7 zile?
pai putin probabil, dar niciodata nu stii. in ziua de azi, te poti astepta la apropae ori ce.

: Iti palce inghetata?
O ador. Este delicioasa ( mai ales cea de ciocolata 105 ).

Iti place scoala?
Tu glumesti?? Imi plac numai orele interesante si pauzele 10

Next: Sti ce e un Ferocactus pilosus ?? 21