Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Nu cred in abureala asta bla bla Am teoriile mele cu privire la creearea lumii, implicit a omului, dar nu stau acum sa le-nsir aici, ca nu mai termin pana maine 21

Next: Te consideri o persoana perversa? 9 [lipsa de idei]
Sincer? Este un lucru care ma lasa rece. Imi place sa ascult muzica, nicidecum sa imi bat capul sa o cant.

Si apropo, Dumnezeu.... NU EXISTA! ( Strict parerea mea )

Intrebare intrebatoare: Ai accepta o suma imensa de bani ( Averea celui mai bogat om din lume ) in schimbul vietii parintilor tai?

Ce malefica sunt, numai prostii imi vin in minte!!!
Ma intreb cum as putea...ar fi dragut dar pana la urma m-as plictisi.
Gandindu-ma care imi e cea mai draga persoana....cred ca raman la viata mea obisnuita.

Ti-ai dori sa intalneti cantaretul tau preferat?
Hey funky,hey funky, hey funky, i'm funky aha as vrea aha, aha,aha,aha,aha,aha hai ca daca mai caaaant muuuuu uuuuu uuult ma da dreaq zuuu uuu uuu uuu pppuuuu aha aha aha as vrea desigur aha, hey funky ,hey funky, hey funky, i'm funky, funk it.....
Next Ai dori sa canti ca mine asa crazy?
daca as avea motive, poate... dar prefear sa stau la locul meu...ma cam speri 71
Dar trebuie sa spun ca imi e cam greu sa inteleg ceva din ce ai "cantat" tu acolo...4

Next: Ti-ai dori sa intri in trupa Ancafe?
Singurul lucru pe care mi-l doresc acum este sa fiu linistit,iar durerile de masea sa le uit.As mai rezista cred ca 2 oare fara sa mai i-au niste atibiotic,simnt ca inebunesc,interesul pt. trupa aia in astfel de moment e 0.

Va palce trupa Ancafe ?
Mie una imi place rock-ul si pop-ul, deci.. 10 cred ca da 10
Si dupa cum am observat eu majoritatea trupelor japoneze canta muzica rock, cu mici exceptii.

Daca cineva ti-ar spune ca vei supravietui tu si familia ta doar daca il omori pe iubitul/iubita tau/ta, ai face asta?

Panther

Negativ. ^^ De ce sa fac ce imi spune acel "cineva"? Si chiar daca ar fi adevarat acel lucru, as incerca pe cat mai mult posibil sa evit intamplarea. Gasesc eu si alte metode prin care sa-mi mentin familia in viata 21

Daca o persoana importanta (de ex: mama ta) iti spune sa-i pui numele copilului tau 'Hachi', i l-ai pune?
O trimit sa mai faca un copil si sa-i puna lui numele ala.Ea nu are dreptul sa-mi spuna ce nume sa-i bun copilului,va fi alegerea mea si a sotiei mele impreuna cu nasii.

Iti palce cand ramai singur/singura acasa ?
Ador sa fiu singura acasa... sa meditez. Stiu, sunt ciudata, dar ador cand stiu ca am toata casa pentru mine si pot sta in liniste fara sa ma streseze careva.

Este adevarat ca cea mai mare dezamagire a ta este legata de modul de viata, evolutia personala?