Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Ai vrea sa fi Presesdinte pentru o zi?
eu?presendinte??pai..............cred ca m-as plictisi de moarte ,sa stau toata ziua la birou ,sa fiu servita cand doresc ,sa spun tuturor ce sa faca,o viata ca asta as vrea si eu!
next:poti numara pana la infinit?
next:poti numara pana la infinit?

Sigur ^___^ unu, doi, trei, patru, cinci, sase, sapte, opt, noua, zece, unsprezece, doisprezece, treisprezece, paisprezece, cincisprezece, ... , un infinit

See? ^___^ I can 15

Esti atras/-a de romanele politiste?
Esti atras/-a de romanele politiste?
bineinteles ! ador romanele politiste , in special cele scrise de autori francezi , dar si cele de autori romani sunt interesante si imi captiveaza atentia .
next:iti place sa desenezi anime girls?
next:iti place sa desenezi anime girls?

Intr-un fel... Imi place, insa cand incerc sa desenez... sansele sa iasa ceva ok sunt de 2% 65 Asa ca m-am intors la obsesia mea: ochi 65 De obicei desenez doar fata, cu sau fara contur, axandu-ma mai mult pe ochi, care incep sa-mi iasa din ce in ce mai bine *feels pround*. Uneori incep sa dau cu pixul pe langa chip, si ma trezesc, surprinsa, ca pot sa desenez parul [cea mai mare teroarea a mea -_-]. Si astfel imi iese completa partea de sus a unei fete anime. Dar doar atat. Cu corpurile nu ma descurc deloc, asa ca am renuntat ^^' Pixul meu e consumat doar cu obsesia asta, in timpul orelor plictisitoare 65

Ai stat vreodata pana tarziu pt a face ceva ce te fascineaza?
Chiar de multe ori.Pana vine mama si ma bate la cap sa ma culc.De multe ori cand stau pana tarziu vine si ma deranjeaza >.< ! Asta este.Dar eu tot stau pana tarziu pentru a face ceva distractiv , pentru ca mie imi vin ideile numai dupa ora 9 30 seara ! Daca asa sunt eu , asta e Smile

next : Ti`ai iesit vreodata din fire doar pentru ca nu ai vazut un episod in plus la un anime?
De ce mi-asi iesi din fire? Lucruri de genul asta se mai intampla si atunci cand un lucru intra in normal, pierderea de fire este nejustificata.
Si in plus toate episoadele de la toate anime si manga se gasesc pe net deci grijile sunt de asemenea nejustificate pentru un Internet addicted ca mine.

Next: Ai terminat de citit cartile cu Twilight?
Ai terminat de citit cartile cu Twilight?


Cartile Twilight....eu si cititul cartilor mari. Aceste cuvinte in propozitie se resping. Raspunsul meu e negativ. +Plus ca imi cam displace mersul pe la magazine de carti si cumparatul lor. Si....poate si acela e un motiv, fiindca eu ma multumesc cu un film^^

Next:
Iti place viata?
Poi daca viata inseamna sa stai la PC, sa mananci snacks-uri, sa citesti Twilight si sa te joci cu your puppy toata ziua... ei bine eu.. Ador viata!
Dar displacerea dispare chiar si cand e scoala pentru ca acolo sunt prietenii si nu ma deranjeaza nici cand trebuie sa merg undeva pentru ca asta innseamna si o trecere pe la mall si imi place chiar si cand fac curat prin camera deoarece stiu ca apoi urmeaza un program lung de relaxare.

Vrei sa ai o vacanta lunga la tropice?
Daca asta ar insemna sa stau toata ziua la soare sa inot sa mananc anas atunci sigur ca as vrea.Dar probabil m-as plictisi la un momentdat si nu as mai avea chef de toate astea >.<

Ti-ar placea ca nunta ta sa fie pe Coasta de Azur?(mdea lipsa de inspiratie)
Ti-ar placea ca nunta ta sa fie pe Coasta de Azur?(mdea lipsa de inspiratie)

Uhm...mayba. Hei, Zollitha...vorbim cu sotul si poate facem nunta acolo. Poate, daca vrea si Zollitha, tinem acolo nunta noastra.(yep...a noastra). Ma rog, mai trebuie sa alegem rochia, si dupa-aia ne mai gandim noi la Coasta de Azur.^^

Next:
Ai vrea sa ai darul de a vedea viitorul?5