Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hmm, pentru examenul de bilingv optez pentru engleza, deoarece la franceza sunt bata si invat mai mult superficial.

Next: Daca te-ai intalni cu mine, mi-ai zice ca ma cheama Dana?
Intrebare : Daca te-ai intalni cu mine , mi-ai spune ca ma cheama Dana ?

Raspuns : Cu siguranta ti-as zice Deea si mai ales este straniu ca pe mine ma cheama Daniela si unii imi zic Dana , asa ca ar fi hilar sa te strig asa o,o . Sau cred ca solutia perfecta ar fi fost sa te intreb cum te cheama ca sa nu fac vro tampenie cat mine de mare 21.

Next : Daca ai locui in Chisinau ai veni in Bucuresti doar ca sa iti vezi un prieten doar pentru o ora ?
Desigur . Dar daca m-ar lasa parintii . Prietenia e mai presus de toate . Fara prieteni te simti singur , dar e perfect si daca ai surori , pentru ca poti vorbi despre orice cu ele .
Next : Eu-tu-el-ea-noi-voi-ei-ele . E adevarata aceasta propozitie ? 21 ( sa vedem cine se prinde de ce am vrut sa zic 4 )
Cand citesc ceea ce ai scris tu acolo, imi vine in minte un singur lucru: o melodie de la Cenaclu Flacara, in rest nimic.... Oare asta e?

Ninge!!! Este iarna! Frumos, frig8 Ce parere aveti?
Ura !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Iubesc iarna ! De abia asteptam prima zapada !!!!!!!!!!!!!!!!! Vreau sa ma bat cu bulgari XD . Care se ofera pentru o bataie cu bulgari ? 21 ( P.S.:Sunt cea mai proasta tintitoare de la ziua independentei caprelor 21 )
Next : Ai evitat cuvintele interzise ? 21
Am postat doar odata. Cred ca am reusit. 21
Te-ai plictisit si tu?
ooooo cat m-am plictisit...nici prin cap...eh te-am facut sa crezi ca o sa cad in capcana?10
Muahahahahah10
Esti in vacanta? Ce ai de gand sa faci? descrie in 2 randuri10
Negativ , iau vacanta pe 22 X_X . Dupa ce voi intra in vacanta voi lenevi toata ziua , voi sta la calculator continuu , voi sta pana tarziu noaptea , cam pana la 1-2 asa , voi lua World of Warcraft trial pentru 10 zile si ce imi va mai trece prin cap .
Next : Cola e bautura ta favorita ?
Întrebare : Cola este băutura ta favorită ?

Răspuns : Din fericire pentru mine Fanta preia conducerea . Fanta este băutura mea favorită aşa că : Ghionon cola , mai aşteaptăţi rândul încă vro o sută treizeci şi nouă de ani şi după întoarcete la mine .

Next : Este adevărat că îţi place de Selena Gomez ?
Pai cum sati spun...in fine e draguta si placuta..insa de adorat, e prea mult spus.
In orice caz imi pare bine de persoanele ce au posibilitate si noroc de a deveni in adolescenta si copilarie apreciate.
next: Iti place ciocolata calda?^^