Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
e unul dintre lucrurile pe care le iubesc cel mai mult si care ma alina mereu cand ma simt rau sau am vreo problema. Cu ajutorul muzicii imi exprim mereu sentimentele... deci, ador muzica :love:

next: ti-ai da viata pentru baiatul/fata pe care il/o iubesti? 15
Sunt nebuna...Dar nici chiar asa! Eh...Cred ca ...cu sigurantahug Poate chiar si rencarnata21 Mai sti...
Next: Iubesti animeurile?
Desigur . Te asteptai sa le urasc ? Ador anime-urile si ma uit de cand eram mica , asa ca le iubesc si imi plac la nebunie .

Next : Iti place sa dansezi?
Pai depinde de dans...si raspunsul meu este afirmativ4

Iti place ciocolata?
Uhhh, ciocolata... Cea cu crema de cacao o prefer mai mult:X Deci bineinteles ca imi place.
Next: Iti place sa canti?hug
Iubesc sa cant...65 mai ales la chitara21 Sau sa fredonez melodii sub dus21
Next:Iti place Zuppy?
Daca nu m-ar fi placut zuppy de ce sa ma fi inscris pe un site la care nu imi place mascota?

Ai vazut vreun film de curand?
Hmm, se pun si serialele? pentru ca urmaresc unul de cateva saptamani incoace si am ajuns la sezonul patru. In fiecare zi ma uit si am vazut unul cand am ajuns acasa de la scoala ^^ 21 Altfel tocmai ma uit la un film pe TV 1000 "Osmosis Jones" 4

Q:Crezi ca parintii tai te-ar accepta daca ai fi pe invers? ^^ (ca sa nu zic gay/lezbi?) 65
nu prea cred. tata m-ar omori. 21 DAr poate nu este cazul sa mi se intample asta.

crezi ca prietena ta cea mai buna tear ajuta intrun impas?
Da,de 19828 ori.

Ai cumpăra de pe stradă periuţe de dinţi? [că tot vând ăştia.21]