Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
: ))) Da multumesc, sper sa fi blanda. Ca alfel fug, departe, departe... sub pat, e bine? : )))
Daca tu spui ca ma iubesti mai mult atunci sa fie ca tine. (daca spuneam "nu" poate ma vedeam fara cati-va dinti din gura, mai bine nu risc)

: )) Orcat mi-ar place sa mai stam la o tracla si firar tu sa fi ca tot pe Brb esti. Trebuie sa lasam si alti useri (daca vrei tu). Orcum... Comenteaza la jocuri!! (alea pe care le-am postast eu) Ca daca nu te fac afis si te pun langa ala cu Uki si ceilanti (nimportanti).

Revenind. De cazut, cad. De lovit, ma lovesc. De injurat, injur. Deci... concluzia? Trebuie sa fac toata casa din saltele : ))

Multumesc de legatura, e buna... dar nu prinde Mtv.

Next: iti plac cerealele cu lapte? (yamii, chiar imi e pofta de ele)
Cereale cu lapte? Iamiii sunt preferatele mele, in fiecare dimineata, inainte sa plec la scoala mananc. Sunt asa de bunee X: Mai ales cele cu ciocolataa, uhh, deja salivez : ))

Next: Iti place sa mergi la cinema? (cinemaaa X:, ce vremuri 8- >)
Mădălina.
21 Faci glume cu mine? Inca corpul meu na fost pe acolo, poate intr-o alta viata o sa trec. Pana atunci astepta-ma!
Chiar... si eu iubesc cerealele cu cioco-moco-nebune. 21 Nu am ce face. Iti dai seama si singura.

Ps: Auzi ma? Iti bati joc de mine? Vreau mai multe dvd-uri si mai multe pana va trebui sa imi tin ochi in pahar.

Next: Iti place yaoi-ul?
Sper ca tu sa raspunzi. Findca sunt suta la suta sigura ca vei spuneee "da!!!!!!!!"
Normal.Yaoi-ul e cel mai mare dar pe care ni l-a dat Dumnezeu o>w<o Ce m-as face fara yaoi? o.o'
Ai urmarit pana acum Kuroshitsuji?
Niciodata. :d [ scurt si la obiect ]
Next : Iti place sa inveti ? : >
Poate, depinde de stare. Cand vreau and mi-e lene.. deci cred ca pe la mijloc 21

Next: CE iti place la viata?
artist, la intrebarea ta oricum nu se poate raspunde cu da sau nu 21 pai ce-mi place la viata? calculatorul 8D 21

next: iti place sa asculti muzica?
Afirmativ.

Next:Iti place k-pop'ul??4

Dragut joc 444
Raspuns: Mai si intrebi? Daca te uiti la profil raspunsul vine de la sine.


Cu'i nu iar placea? (nu raspundeti =,=)
Mai ales baieti aia provocatori si ... (nu vrea sa insir o ditamai lista)

Intrebarea chiar e buna (bravo ByIsabella) ,sper ca tot tu sa o pui si pe urmatoarea. Ar fi dragut daca ai putea sa imi spui si mie daca iti place... doar asa de curiozitate.

( sper ca va dati seama ca am incercat sa nu fac spam, nu mi se pare frumos sa scri doua cuvinte si gata, uite postul)


Next: Crezi ca toti suntem egali/speciali?
Well, egali și speciali sunt două cuvinte total diferite. Ca să - ți răsund la întrebare am să o iau pe rând. Toți suntem egali, teoretic. Că mai sunt și oameni bogați/celebri etc. printre noi, asta-i altă problemă. Oricum, suntem egali în drepturi și așa mai departe. Cât despre speciali, toți suntem așa. Fiecare arată altfel și se comportă altfel. Până și gemenii ( care arată identic ) sunt diferiți, deci unici.

Next : Dacă ai putea vizita orice oraș, ai merge în New York ?