Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Intrebare : Te atasezi pozitiv de manele ?

Raspuns : Sa ma atasez pozitiv de manele !?! Exclus . Acest gen de muzica este prea zgomotos pentru mine si in melodii este vorba numai despre : bani, femei si bautura -.- . Deci raspunsul meu este : negativ 21.

Next : Te crezi o persoana matura ? Daca nu, de ce crezi asta ?
Pai ma cred o persoana atasata intre cele doua virste>>adolescenta si maturitate<< asa cum in adolescenta esti mai nepasator si haotic, si in maturitate mai responsabil si atent>>insa asta mult depinde de colectivul in care ma aflu, insa adeseori, intradevar ma simt mai mare de virsta^^...
Iti place kiwi ku ciocolata? Daca nu, ce combinatie atunci?
Intrebare : Te crezi o persoana matura ? Daca nu, de ce crezi asta ?

Cateodata sunt o persoana matura dar cateodata exagerez cu , copilaria asta21 . Sunt cateodata cam prea in centrul atentiei si toti vor sa ma faca sa ma simt bine . Si cateodata acest lucru ma cam deranjeaza...39 Omul mai are nevoie si de propria intimitate uneori.21

Next : Te consideri isteata? 15 :]]
Cam...adeseori sunt, indeosebi cind trebuie cu ceva de informat intr-un domeniu si celelalte colege se retrag de la aceasta actiune>>in asa mod imi place sa ma aprecieze lumea....
si totusi:
Kiwi cu ciocolata iti place? Sau alta combinatie?
Intrebare : Kiwi cu ciocolata iti place? Sau alta combinatie?

Raspuns : Cu siguranta ! Ador aceasta combinatie : acru + dulce = yuuummy [ 24 ]. Ador sa mananc kiwi si ciocolata , va dati seama ce se intampla daca le mananc impreuna 19.

Next : Te-ai crede in stare sa construiesti un castel de nisip ca la carte ?

P.S : Ce tampenie de intrebare 21
Mooooa! Jocul consacrat paginilor multe. 8
Sunt convinsa ca indemanarea mea este zero.
Next: Ai visat ceva aseara?
He..He...Hai! Am visat ceva aseara...cum fara vise? Dar daca sincer uit mereu ce visez21
Aceeasi intrebare>>>m-ai viseaza cineva si uita ca mine?
Q: Ai visat ceva aseara?
Nu cred adica nu stiu exact , parca am visat parca nu , cine mai stie?


Ai merge acum la discoteca
Deloc , m-as plictisi ingrozitor si as avea accesul interzis , asa ca prefer sa stau pe acest site si sa ma joc World of Warcraft .
Next : Iti plac animeurile ?
parca am visat parca nu

-> Vero ai spus nu 21. Parca nu trebuia ... dar in fine .

Intrebare : Iti plac animeurile ?

Raspuns : Categoric . Dar nu am rabdare sa ma uit la ele . Singurl anime vazut de mine este Naruto [ si pe shippuden l-am vazut ] si Gravitation ._.

Next : Ti-ar placea sa canti la pian ? La amandoua raspunsurile [ da sau nu ] si argumentatie 15