Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pay...as scrie foarte, foarte multe nume... Poate ale unor profi, prieteni, criminali...Voi vedea cand il voi avea 3

Iti place muzica rock?
Mi se pare un gen interesant si ma ajuta cand sunt deprimata. Deci, sa zic ca imi place 3

Next: Ti-ai jefui cel mai mare dusman??? (just asking...)
Next: Ti-ai jefui cel mai mare dusman???
Poi sincer nas face asa ceva nici la cel mai mare dusman al meu pentru ca nu este corect sa furi.Deci nas faceasa ceva nici in ruptul capului 21.

next:iti place sa te plimbi prin parc?
next:iti place sa te plimbi prin parc?
sincer urasc sa ma plimb prin parc deoarece eu nu prea am cu cine pentru ca prieteni am decat unul si este l craiova si aceea este sakura_pink angel...deci urasc plimbarile pin parc...dintre colegi as avea unul cu care ma inteleg bine , dar o sa ma doara picioarele cat m-asi plimba eu prin parc

next:iti place sa nu ai prieteni?
Pai, m-as simti foarte singura daca nu as avea cu cine sa imi impart nebunia :scary:, deci clar ca este total opus stilului meu (vedeti ce elaborat vorbesc? :smartSmile

Next: Ai manca vreodata noroi (nu shtiu...daca ai ramane pe o insula pustie, plina ochi numai de noroi) ? "?
Mai bine as muri de foame decat sa fac acest lucru,
oricum din cate stiu eu noroiul este noroi iar alimentele sunt alimente,deci este imposibil de comsumat.
-> incep din nou dar nu m-a pot abtine xD
Next: Ai vazut/ai vrea sa vizionezi Lovely Complex ?
Daca as fi auzit de Lovely Complex poate m`ar interesa sa`l vad, dar acum m`am chef sa caut pe net...

Ai vazut filmul Twilight?
Eu cred ca se aseamana cu anime-urile despre vampiri,imi aduce aminte de VK in rest un film bunicel pe care l-am vazut deoarece mi-a fost recomandat cu mare drag.

Ti se pare plictisitor sa stai noptile la PC ?
Plictisitor? Mie? Nicio sansa! 21 Drogul meu nr. 2 este PC-ul! Si, de asemenea, jucaria mea preferata 21 Ma rog, daca sys nu e pe mess si pe zup nu e prea forfota poate fi putin plictisitor...dar gasesc eu ceva de facut! Cum ar fi ce fac acum 10

Consideri ca baietii au mai mult creier decat fetele? (stii cum te condamni la moarte sigura? raspunzi afirmativ)
Nicio sansa.Baietii au creierele de maimuta si se joaca toata ziua cu masinutele 4.Glumeam....
Si acum intrebarea mea
i:Are you stupid?
wow ce mai intrebare 21