Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
next: Ai mult timp liber?
Uneori am mult timp liber , asta este cand nu sunt la scoala , dar cand sunt in timpul saptamanii nu mai am mult timp liber deoarece ma preocup cu invatatul pentru materiile din acea zi si asta imi da foarte putin timp liber si ma enrveaza acest lucru

next:Ini place sa mergi la scoala?22
next:Iti place sa mergi la scoala?

so... ei bine e distractiv la scoala din diferite puncte de vedere, avand in vedere ca invat lucruri noi si ca e singura ocazie pentru a iesi afara. Insa am putea invata o gramada dupa net, cum ar fi la biologie la care nu inteleg absolut nimic din ce preda grasana de profa, asa ca trebuie sa invat totul dupa net. Mai ales ca in ultima vreme scoala a devenit un sters, si la cata galagie e, nu ma mai pot concentra la ore.. asa ca prefer sa dorm... oricum nu dorm indeajuns acasa... deci e cam plictistor si nefolositor[ mai ales la ce profesori avem] sa merg la scoala...
next: iti place ca a venit primavara?
next: iti place ca a venit primavara?
Putin,deoarece sunt unele zile i ncare nu stiu cum sa ma imbrac ,dimineata cand ma duc la sc. este mai frig asa apoi dupa-amiaza cand vin este cald dar seara cand ies afara este frig...

Can iti place sa fi la sc ,dupa-amiaza sau dimineata.
Avand in vedere ca am avut ocazia sa vad cum e scoala si dimineata si dupa-amiaza, mie imi place mai mult scoala cu programul de dupa amiaza ptr ca ma pot organiza mai bine: scriu seara si invat dimineata ...si imi mai ramane si ceva timp liber seara dupa ce scriu sau dimineata dupa ce invat si ma pregatesc ptr scoala.

Ti-ar placea o excursie in Jamaica?
Imi place sa calatoresc ... insa o calatorie in Jamaica ?
Poate in visele mele ... adica imi plac tarile exotice [Imagine: m105.gif], insa Jamaica e prea prea pentru mine ! 4
Next : Ce iti place sa faci pentru a te relaxa ?
Next : Ce iti place sa faci pentru a te relaxa ?
Pentru a ma relaza imi place sa ascult muzica, sa stau la calculator, sa ma plimb, sa calatoresc, sa ma uit la un film... sunt multe lucrui care ma relaxeaza.

Next: Iti plac animalele salbatice?
Next: Iti plac animalele salbatice?

Ehm...Depinde ^^' Imi plac atata timp cat nu imi fac nimic 21 Asa de admirat imi plac ^^ Sunt chiar frumoase unele :X Numai sa stea la cativa metri departare de mine, sau sa fie dresate, sau ceva ^^

Next: Ai mers vreodata in tabara in Grecia?
Ai mers vreodata in tabara in Grecia?

Eh...Mi s-a dat ocazia asta cand eram mai mica...Dar parintii mei au zis ca sunt inca copil (da, si de-aia fac cacofonii) si ca Grecia e prea departe. De parca am pus eu Grecia unde este, ca daca mergeam stiam unde se afla...(amintirile unui copil suferind Zuppy06 )

Ok...Next: Esti indragostit/a in momentul acesta?
Esti indragostit/a in momentul acesta?

Putin din ambele ,nu stiu nici eu prea bine cum sunt acuma .Eu im idoresc sa fiu singur(momentan) cineva doreste sa stea cu mine,eu sa o ranesc imi vine greu.E complicat sa raspund la aceasta intrebare.


Ai inteles ceva din raspunsul meu la intrebarea de mai sus ?
Am intales raspunsul in mare parte. 4
Next : Ai vrea sa vezi un film horror acum ?