Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

yulobo

A: O.O why would I? xD stii raspunsul 33 cum sa te cred eu ciudata ... Auzi ... culmea stricacinii [nu stiu de la ce mi-a venit 24] ... Oricum, esti draguta ^^

Q: Do you ... wanna marry L? 24 [tot pt Misa 71]
4 stii raspunsul 4 ar fi culmea sa zik cuvantul opus afirmativului21
daka el vrea eu spun ca:accept .ne putem considera sot si sotie??21
ce zici yulobo ?esti preotul,nasa?

next:vrei sa fi nasa la nunta mea?21(pentru yulobo)

yulobo

A: Esti durere ... Eu preot? O.O am eu stofa de preot? 42 Don't think so xD And ... Nasa ... I think so x) I'd be honored :10: ... Mda ... eu si engleza >.> catalogul si pixul rosu 24

Q: De ce m-ai alege nasa? 71
pentru ca ai insufletii nunta si ca tu mai intrebat daca vreau sa ma marit cu L.si cred ca lui iar placea21
so next:misa amane se potriveste cu L?
(pur si simplu ma simt asa stupid.ce intrebari mai pun si io.ca un copil mik.21 scuzati}

yulobo

A: He, he ... I think so ... adica, cine crede altcineva, parerea lui :4: ... Cam se potriveste Misa misa [24] cu L ... si imi place misa misa x ryuk 65 xD

Q: Iti place pairing-ul Misa Amane x Ryuk [ryuk = shinigami-ul lui Light ~aka Kira~ si Rem shinigami-ul lui Misa >.> ~me = crazy xD~]
21 misa x ryuk funny.imi place si cred ca sar potrivi daca ryuk ar fi in viatsa.dar mai bine suna misa x L 21:p
NEXT:Iti place uchiha itachi?

yulobo

A: Yeah, yeah ... I like him like hell >.> And I think you got the idea >.> But ... If I think better ... I think he's cute :4: and maybe powerfull 65

Q: Do you like ... hugs? [do you like my style? ^^]
i like hugs but......but too many make me sick.so......1 for a day its enoght for me .:6:.and your style its a little sweet like a candy.21 u wand hugs in very minute :6:

next:iti plac versurile de la piesa MAXIMUM THE HORMONe-wats up people?
Oleaca, nu e ceva neaparat special
Crezi in tempieri?
ai folosit cuvantul NU dice intrebarea mea ramane valabila

next:iti plac versurile de la piesa MAXIMUM THE HORMONe-wats up people?