Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Urasc sa ma duc la biserica , deorece toate babele se uita la blugii mei . Sunt doar ai mei , ce naiba ! Nu va mai holbati

Iti place ora de mate ??
Ora de mate e plictisitoare si profa' e super-enervanta si notele mele la mate sunt mediocre. Ora de mate este ora cea mai naspa dintr-o zi pentru mine.
Poate ca v-ati dat seama de rspunsul meu din umbra sau poate ca sunteti departe de el dar buzele imi sunt pecetluite despre afirmarea sau negarea raspunsului.

Iti place sa vizitezi locuri salbatice?
Iti place sa vizitezi locuri salbatice?
locuri salbatice ????????????care sunt allea? adica jungla ,triunghiul bermuldelor ,etc?????????????????
pai cred ca mi-as pierde viata intr-una din calatori ..........sa imi doresc moartea??????????????????eu care iubesc viata ????ncic gand!
next :ai vreu fic yaoi?
iti place Yaoi ? yaoi?????????eu stiam de yuri....................dar ma rog .habar n-am ce sa zic.............................................................dar ma rog................................sa zicem ca e ok...........
next:iti place invatatorea/invatatorul/diriginta/dirigintele tau?
off : Yaoi e boyxboy relation 10


IL displac total 21

Ti-ar placea sa ai un diriginte prof de mate ? [ mate in ora de dirigentie , ramas dupa ore , ramas in pauze ... ]
In niciun caz :crazy: Am deja o diriginta sufocanta care e profa de romana si de germana si ne tortureaza o gramada mai ales acum inainte de teze [romana in ora de romana, romana in ora de germana, romana in ora de dirigentie, si mai roaga alti profesori sa ne lase sa lucram la romana in orele lor XD] De-abia astept sa treaca si saptamanile astea si sa termin odata a 8-a si sa scap de ea XD.

Next: Petreci mult timp in fata televizorului?
Petreci mult timp in fata televizorului?

Petreceam... Acum jucaria mea preferata e caculatorul 21 La televizor chiar nu m-am uitat de mult 39 Am fost prea absorbita de discutiile cu Lynnu' si am uitat sa-mi urmaresc anime-urile, pana cand, intr-un final, am renuntat. Mai nou doar vorbesc cu prietenele pe mess, ascult muzica si citesc. Iar minunea la care au sperat parintii mei s-a implinint in sfarsit: nu ma mai intereseaza televizorul 21 Eh... pana cand ma intorc eu la el xD

Crezi ca prietenii adevarati exista?
Crezi ca prietenii adevarati exista?
Pe pamant nu ar trebui sa existe aceste cuvinte:"prieteni adevarati"
deoarece ei sunt mai mult falsi.Increderea in ei este nula>.>
cei adevarati sunt falsi si mai bine te lipsesti>.<

next:Crezi ca vor mai fi la anu' , tezele cu subiect unic?
la anul va exista admitere plus teze unice 10


Crezi c-o sa iau nota mare la romana [ teza ] 4 ?
Crezi c-o sa iau nota mare la romana [ teza ]
pai...daca vei invata ......desigur ca vei lua nota mare! in curand am si eu tezele......dar nu s-a hotarat la cea de mate .....mai bine.....ca profesoara e si diriginta la clasa mea .....oricum ,succes la invatat!
next:ai simtit cutremurul ?(daca mai pomeneste cineva de tezze inebunesc)