Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
As vrea sa detin animalute. Am la bunica, insa vreau si la bloc. Deabea astept sa imi ia!
next: Ai 16 ani?
Raspuns afirmativ!Am 16 ani de cand m-am nascut.Ce varsta tare...21
Next:Iti place Gravitation?
Poi este un yaoi fain.Imi place pacat ca am vzut doar vreo 10 ep .Pe animax il dadeau aiurea si sincronizarea cu programul loriesea greu.Iar ca sa il vizionez pe net dureaza pana se incarca.dar imi place.
Ai telefon(0% inspiratie)?

yulobo

A: De ce sa nu am? 65
Hi, hi ... Me has XD
Don't ask why ...
It's time to ... talk to the hand XD
Glumeam ... 21

Q: Iti place sa te joci cu Fairy?
[detergent de spalat vase ...]
[nu stiu cum se scrie 17]

Dark Shadow

Daca te referi sa spal vase atunci raspunsul este...deloc! Ma ud toata din plictiseala, imi ingheata mainile dupa aia si oricum n-am cand sa spal vase sau sa ma joc cu detergent de vase>.<.
Next: Iti e sete? (lipsa de inspiratie)
Momentan sunt ocupata cu alceva. Mananc seminte. Sigur o sa imi fie la noapte o sete... acum insa se pare ca ii e lene sa apara( am refer la sete)
Next: Treci des pe la sectiunea "fan fiction"?
Atata timp cat sunt pasionata de literatura, mai trec si pe la sectiunea de fan fiction. Destul de des as putea spune, mai ales pentru ca si aici ai de ce sa razi de unele fic-uri, iar la unele merita sa lasi un comment. Chiar daca am ramas inca pe primele doua pagini, rad aproape de fiecare data cand trec pe la un fic, mai ales din cauza exprimarii scriitorilor sau a comparatiilor pe care le fac.
Deci ... in concluzie, trec de fiecare data cand intru pe forum la acea sectiune.

Next ... *scraches head* ... imaginatia cam lipseste, but I dunno why oO
Hmm... Iti place sa joci jocuri pe Play Station?
oarecum....joc atunci cand am timp dar nu pot spune ca am dezvoltat o pasiune pentru asa ceva

Esti fan Gravitation??
ShyLie A scris:Esti fan Gravitation??

Pai te`as putea minti spunandu`ti ca Gravitation e preferatul meu dar cert sa iti spun cred ca iti dai seama ca raspunsul meu e negativ ^^"

Next question :
Iti plac cartofii prajiti?
Urasc emisiunea aia.Ma enerveaza membrii juriului care se dau mari cunoscatori...ce sa-ti spun.Whatever...raspuns negativ.
Q:Te-ai certat cu cineva in ultima saptamana?