Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Eu? De fapt, chiar acum rad impreuna cu sys 21 Deci raspunsul cred ca este evident 78 Inainte, la ore, chiar eram plictisita, dar a dat Domnu' si am ajuns acasa :X Dar ma asteapta o dupa-amiaza incarcata cu o gramada de teme, ceea ce ma face sa ma intreb daca nu cumva ar trebui sa lipsesc maine de la scoala, precum majoritatea 39

Iti place de vreo/vreun fata/baiat? (scuzati indiscretia >.>)

Physalis

o.o' ...Sa fim seriosi, in orasul meu sunt cei mai ciudati oameni... Marea majoritate se mai si cred,stiu si eu ...smecheri si chestii de genul acesta o.o ...In concluzie: ar fi de preferat sa pastrez distanta fata de acest gen de baieti caci va iesi urat o.o ...

Crezi in dumnezeu? o.o ...
Cred,dar eu cred in foarte multe lucruri.De la existenta vampirilor(nu are legatura cu "Amurg") pana la existenta extraterestrilor.Ce pot sa zic vezi ca si Dumnezeu asta se scrie cu D mare chioar daca tu crezi sau cealalta afirmatie pe care jocul mi-o interzice sa o spun.

Vi se pare ca topic-ul acesta se umple de SPAM ?
sincera sa fiu, nu mi se pare ca e prea mult spam, totusi, uneori nu poti sa zici o idee in 2 randuri, adica pur si simplu, nu poti ( omg, doar daca nu folosesti , de vreo 6 ore si, si, si cat mai multe emoticoane, si tot felu' de cuvinte care nu'si au rostul)
next: OMG o_o...agreezi black/death metal'u?

Akya_haru

I like it ..I agreez ...Il ascult...It's cool!
Next:
Urasti scoala?
Yoruichi edit-spam.editeaza'
Imi place sa merg la scoala si motive ca sa o urasc ...adica singurul lucru pe care il urasc este unul dintre profesorii , despre care pot spune ca isi uraste elevii , pe unii isi pune pata , dar atunci e enervant , si ... e un monstru ...
Me next : Ti-ar placea sa devii un actor/actrita de succes , sau nu e asta vocatia ta ?
..hm..vocatia mea???...eu prefer un job legat de politie[[detectiv..avocat..din astea..78]]..cred ca actrita i s'ar potrivi BF'a mea...^^...whatever..sa fii actor e misto...dar cu greu ajungi sa fii o adevarata stea de cinema..trebuie sa muncesti mult...si bineinteles sa fii placut de lume..^^..
damn it...78...

so..up next: " Iti place sa te strambi in poze?? "

Akya_haru

^^Miley^^ ma cunosti?:?
nu!Pe Bune....asta e vocatia mea...I luv it 4
Chiar asta vreau sa devin!!!
Nextu:
Ai vrea sa mergi in tabara cu toti colegii tai in Japonia?

Nu o lua in seama pe Pinky care a postat gresit..Se mai intampla
Ai vrea sa mergi in tabara cu toti colegii tai in Japonia?

Paaai... Eu as vrea, desigur, insa colegii mei... 65 In afara de Steluta no ne-chan [StarRalu] si de Casi, Japonia e lipsita de alti admiratori din clasa mea 65 Insa eu si cu Steluta no ne-chan cu siguranta am fi bucuroase :X

Ai citit vreodata o carte care sa te fi impresionat profund?

---Snow---

sansele ca eu sa citesc o carte FULL sunt de 5% .. asa ca crezi ca am citit vreodata o carte full..mai ales care sa ma faca sa ma impresioneze profund lol

Ai vrea sa fi Presesdinte pentru o zi?