Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca.....
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Humm... i-as spune ca, de fapt, lucrez f bn singura... dar daca au nevoie de ceva au libertatea sa ma roage. Deasemenea as insista cat mai discret posibil, ca daca implica a-i face felul lui Sasuke sa nu indreazneasca sa nu ma anunte si pe mine...

Ce-ai face daca Naruto ar intra peste tine noaptea, crezand ca a dat peste sediul secret al lui Orochimaru?
nustiu,pai mas alia cu el si as merge la sediu si as incerca impreuna
cu el kakashi si sakura sa il aducem inapoi pe sasuke 24
next:ce ai face daca naruto tear invita la un ranmen?

himeko's_sister

pai, i'as da o palma .. ca sa nu se mai deie la mine 24 iar apoi as pleca nepasatoare 4
Ce ai face daca Naruto te'ar saruta neintentzionat?
Nu ias face nimic.A fost din greseala nu-i asa.Lasa omu-n pacea lui.
Next:Ce ai face daca sasuke ti-ar spune ca e indragostit de tine?
pai grea decizie pentru ca amandoi imi plac foarte mult o//o..dar le-as spune sa nu se lupte mai bine sa imi demonstreze ca ma iubesc si dupa eu sa aleg pe unul dintre ei..:bv:.deci nextu : Ce ai face daca Ino ti-ar spune ca nu ii place noua ta bluza si cica te face grasa?..Ce reactie ai avea?"?
pai n uas baga-o in seama,sa se uite pe ea mai intai cum arata si apoi
sa i icritice pe ceilalti.as avea o reactie absolut indiferenta si re4ce fata de ea.
next: ce ai face daca ai afla ca faci parte din clanul uchiha ?
poi as fii foarte fericita si mi-as indeplini rolul
next:cum ai reactiona daca ai afla ca tatal tau este hokaghele satului frunzei?
as fii foarte mirata.dar totusi ce legatura am eu cu cei care mau crescut pana acum?
mas intreba acest lucru cel mai probabil.
next:ce ai face daca lume anaruto ar fii reala si ai fii un ninja al konohai si ai avea puterea de a controla u nfel de chackra electrizata ca si chidoriul lui sasuke?iar tehnicile ar fii electrizate? 71
Wow... cred ca as incerca sa lupt pt satul frunza daca ar fi razboi , apoi m-as da toata ziua la Sasuke si as inccerca sa fiu cea mai buna prietena cu Hinata.... Si vreau sa devin cel mai bun ninja sa stiu aproape toate tehnicile !!!

next: (pt fete) ce ai face daca te-ai trezi goala intr-un patcu Sasuke langa tine , care apoi sa iti spuna ca : esti foarte buna la pat!?
(pt baieti) Acelasi lucru ca si la fete doar ca in locul lui Sasuke ar fi Sakura ...10
Si eu :p Poi cred ca as avea un soc .M-as ridica repede in coate ,m-as acoperii si as cere socoteala. Ce naiba s-a intamplat? 21
Next: Ce ai face daca Rock Lee ti-ar cere sa fi prietena lui,ti-ar spune ca te iubeste si ca ar face orice pentru tine si nu te-ar lasa in pace orice ai face sau oriunde ai merge?