Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca.....
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
As spune ca e nebuna si nu as vrea sa fac una ca asta
Sakura e preferata mea!!
Next:Ce ai face daca Tsunade ti-ar propune sa ii fi asistent/a in locul lui Shizune?

Asasuny

As refuza! Nu pot permite asta!Shizune e cea mai potrivita pentru asta!
Next: Ce ai face daca Sasuke sar trezi in patul tau si tyar zice ca ai o camera urata?
l-as bate iar apoi l-as da afara din camera mea urata
Spam..Mai multe argumente..
ce ai face daca te-ai trezi cu Kabuto in casa?
Pai..m-as ciupi/lovi sa vad daca nu e un vis.Apoi,i-as face o poza,l-as da afara din casa,l-asa lua la intrebari.Apoi,dupa ce explica de ce di unde se afla "masina de trimis din anime-uri in viata reala.." m-as simti norocoasa ca a ajuns la mine si as vorbi cu el.Apoi,prin "sunt blocat aici vreau inapoi" nu cred ca l-as ajuta sa mearga inapoi...depinde de programul meu 71
Next: ce ai face daca i-ai vedea pe Sakura si Sasuke pe strada sarutandu-se?
I-as lasa in pace,in fond nu e frumos sa deranjezi omul nuh? XD Dar dupa ce se despart o killaresc pe Sakura pentru ca a facut asta XD
Next: Ce ai face daca Kankuro ti-ar propune sa-i fii papusa si sa faca experimente pe tine? 21

akane_chan

pai mai intai cred ca las lua la bataie, iar apoi ias zice scuze ca
lam batut si ias zice un nu frumos si calm

ce ai face daca ino siar vopsi parul roz ca al lui sakura?
I-as zice ca nu-i normala ca ii sta oribil cu parul roz si as intreba-o de ce vrea sa semene cu Sakura? Daca e din cauza lui Sasuke i-as aminti ca nici Sakura nu are prea mare noroc cu Sasuke. Intr-un final i-as spune sa-si faca parul la loc cum era because she's starting to look creepy.

Next:
Ce ai face daca ai detine manuscrisele cu continuarea manga-ului?
Adica cu ultimele episoade manga ale anime-ului ? :w00t:
Pai cred ca le-as citi in primul rand de vreo 1000 de ori :laugh:
iar apoi le-as tine doar pentru mine iar ceilalti sa moara de plictiseala
pana cand le vor citi. :lol:
Next: Ce ai face daca Kakashi te-ar lasa sa ii furi cartea ?

Candy_girl

Ce sa fca....simplu o citesc si i-o dau si lui Naruto,ca am onservat ca tare mult o doreste :thumbup:
Next:Ce ai face daca tu este sora/fratele lui Naruto?Cum ai reactiona?
P.S.:scuze nu am ideei... ''?
Daca as fi sora lui Naruto ..39
Nu stiu cum de ai nimerit dar eu intotdeauna am vrut acest lucru 21 .Pai,probabil ca am fi amandoi hyper,eu l-as mai ciondani din cand in cand dar oricum viata lui ar fi fost mult mai frumoasa fiindca ar fi avut pe cineva langa el.L-as fi ajutat cu antrenamentele[adica ne-am fi antrenat amandoi 15],am fi mancat ramen amandoi :3 ,i-as fi spus sa nu ii mai placa de Sakura grr si sa se uite la Hinata 5 .Eeeh,ce nu as fi facut 65 [ do not think of perv stuff ._.]

Next : Ce ai face daca Gaara ti-ar propune un pact:Sa iti omoare cel mai mare dusman insa tu sa mergi sa traiesti in Sand Village.[nu cu el...doar sa zicem ca esti un shinobi bun si Satul Ascuns in Nisip te vrea XD]