Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca.....
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
In primul rand, nu as pierde timpul incepand sa il cert pt chestia asta. 21 Poate doar i-as striga ca e prost in timp ce as lua-o la fuga spre casa pt a ma schimba. Apoi m-as grabi la intalnire, iar daca intarzii imi cer scuze si spun motivul pt care nu am ajuns la timp. 10

Ce ai face daca Tsunade ti-ar sugera sa-ti cumperi un purcel? 71
WoW...Un purcel?
Mi-as deschide ferma21Glumeam!

Mi-as lua unu,l-as pune intr-o cutie si i-las da lui Tunade sa se invete minte.

Next:Ce ai face daca...l-ai vedea dezbracat pe Orocimaru la tine in casa,spunand k e cu maicata impreuna si ca are dreptul la libretate [nam idei10]
O.O ....Pai i-as da ceva cu ce sa isi acopere partea de jos (prin partea de jos stiti la ce ma refer)
s-au mai degraba i-as da cu ceva in cap dar daca este in preuna cu mama i-as sugera sa foloseasca o crema ca sa se bronzeze si sa stea mai mult pe la soare ca sigur nu-l arde10
Next : Ce ai face daca ai avea o intalnire cu Kakashi si el fi venind cu 2 ore mai tarziu de ora stabilita de voi cu scuza "ca i-a taiat o pisica drumul si a trebuit sa ocoleasca"?
I-as spune ca e un mincinos si i-as turna galeata in cap.Mai are nevoie de ceva disciplina.Dar oricum,ziua urmatoare l-as ierta.Daca s-ar mai intampla asta,l-as trimite direct in Antarctica fiindca parul si zapada se potrivesc de minune.
Next : Ce ai face daca te-ai pierde intr-o padure deasa si intunecata si l-ai vedea pe Kabuto sarutandu-se cu Shizune ?
Poi mai intai mai holba la ei 1 min ca la statuia lu motanu gardfield. Apoi as incerca sa ma retrag in linisteeeee 21 si sa dau de stire tuturor poi cei asta?
Next: Ce ai face daca ai avea o catelusa frumoasa frumoasa si vine Kiba la tine cu Akamaru sa ceara mana la cateaua ta?24
LOL as incepe sa rad de nu as mai putea si pana la urma as acepta nu-i rau daca ar mai face si cativa pui5
Next:Ce ai face daca parinti tai ti-ar marturisi ca esti sortit/sortita sa te mariti cu Chioji/Tayuya19.
OMG!bleahSa fiu sortita lui Choji?

Le-as spune,imi pare rau,dar nu ma combin cu grasani.Sa se marite Choji cu un chips.Daca e asa e mult mai bine.Si m-as duce afara la iubi meu:X:X:X

Next4you:Ce ai face daca...Tunade ti-ar da sarcina sa strangi toate animalele din Konoha,doar in 30 de minute?[ne'ah,nam idei]
Hmmm... as intreba-o pentru ce ii trebuie toate animalele si dupa aceia poate le-as strange. Dar cred car mai fi ramane cateva pe ici pe colo.
Next: Ce ai face daca ar fi venit Naruto la voi facand sexijutsu intrebandute daca ai vrea sa il ajuti sa intre in vestiarul fetelor??
I-as trage o palma si apoi as rade de el cand ar incepe sa protesteze, intrebandu-ma de ce l-am lovit. Cu siguranta, nu l-as ajuta pe perversul ala mic sa intre in vestiarul fetelor. Si oricum, daca se transforma intr-o fata, de ce mai are nevoie de ajutor?

Ce ai face daca l-ai gasi pe Jiraiya facand dus in baia ta?
Ceva urat, in orice caz. Cred ca prima oara as tipa, apoi m-as infuria, apoi l-as da afara nu numai din bai cat si din casa in suturi.
Ce ai face daca ar trebui sa ai grija de Tonton o saptamana?