Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca.....
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Oooo :o .. Iaaaaa 24 M-as prapadi de ras 24 Tareee :O 24
Next: Ce-ai face daca Hinata ar spune ca te iubeste? 21 LOL 24
"15 Ce tare sunt... Poate-s blonda. Sunt blonda?! Hinata, am paru' blond?" <- Tottaly me xD

Next: Ce ai face daca... Te-ai transforma in Orochimaru peste noapte si ai simti pofta sa mananci niste muste? 15[posturi unite]
"15 Ce tare sunt... Poate-s blonda. Sunt blonda?! Hinata, am paru' blond?" <- Tottaly me xD

Next: Ce ai face daca... Te-ai transforma in Orochimaru peste noapte si ai simti pofta sa mananci niste muste? 15
WTF ? O.o" Mi-as tine pofta in frau, n-as manca in viata mea asemenea insecte scarboase -.-" *urat-urat*

Neext : Ce ai face daca Sasuke ar infiinta o trupa de ....aah...rock 15 si te-ar ruga sa fi solista ?
something like: "Daaaaaaaaaaaaaaaaa!" si inca o mie de chestii pentru care as primi ban^^
Next: Ce ai face daca... Naruto ar vrea sa-ti linga picioarele[106 lipsa de ocupatie.]
Atunci cred ca lasi lovi cu o matura in cap.
Next:Ce ai face daca Sasuke tiar spune ca arata ca un dovlecel?
Eh... I-as spune ca-mi plac ochii lui 24

Next: Ce ai face daca Deidara ti-ar spune ca te iubeste si vrea sa vii cu el sa cutreierati lumea?
21) Pf... Sarac cred ca vrea sa moara instantaneu.Si nu glumesc.Cred ca as incerca sa-l conving sa n-o faca.Eu chiar nu vreau sa moara.. o.O
NEXT:Ce ai face daca Orochimaru ar vrea sa te adopte? O.O
"Jeeee? Daaaaaaaa!!!!" si cred ca l-as pupa 71 Si as face 5 secs dance party xD

NExt: Ce ai face daca... Ai merge pe strada si ai da peste Itachi?
OMG l-as intreba daca ma iubeste, daca da, daca da. Apoi l-as intreba daca ar vrea, asa, doar pentru mine sa imi arate live cum isi iubeste el fratele 19 daca intelegeti ce vreau sa zic.
Dar intelegeti voi. Daca nu, m-as supara 21

Next: Ce ati face daca Neji (LOL) ar vrea sa va faca o patrida de striptease?
Mi-as lua popcorn si cola si m-as uita:X E bun 15
Dedal ce intrebari pui si tu15

Cfd Naruto ar gati ptr tn?