Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca.....
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
O___O" N-as manca... Eu mananc numa' junck food.... 21

Ce ai face dacaaa... Sakura ti-ar sari in sapte si ti-ar spune ca te iubeste?[
As incepe sa zbier si sa incerc sa o dau jos de pe mine O.o I'm not lesbie! Dooh -_-'

Cfd ai intra peste Chouji la wc?24 [Lipsa de inspiratie]
>..<Yak... Cred ca as iesi instantaneu.As fugi cat m-ar tine picioarele mai apoi as blestema cea ce am vazut.Nici nu vreau sa mi-l imaginez la wc..upss prea tarziu 22
NEXT:Ce ai face daca Sasuke ar veni la tine pe la ora 1 noaptea plin de sange,ranit si ti-ar spune:
-Ajutor... Mama ta a abuzat de mine {cred ca se intelege in ce sens ^_^}
>>.<<Lipsa totala de inspiratie
As abuza si eu de el 15 nu suna logic? Dar prima data l-as ingriji putin, doar nu vreau sa lesine pe acolo in timp ce abuzez eu de el 21
Next: Ce ai face daca, atunci cand te trezesti, vezi ca dintr-un colt al camerei te priveste Kakashi cu un topor in mana, gata sa sara pe tine?
-Probabil ca mas uita O.O ceva in genul asta si dupa ce as termina sa ma holbez,sar din pat si alerg cat ma tin piciorele si tip ,,Ajutoooooooooooooor''
Next:Ce ai face daca l-ai vedea pe Sasuke dormind la tine in camera in patul tau?
As lesina 21 as fi ceva de genu` O.O" Sasukeee, mama ta , ce cauti la mine in camera ? Apropo, asa ca patul e moale si pufos ?21 " Mdaa...m-as aseza langa el 15

Neext : Ce ai face daca Hinata ar vrea sa-ti taie mana cu un cutit trecut prin spirt ? *sadic face*
-Fug de ea ce are ii nebuna ,si apoi las sa cada ceva la ea in cap , si cand se trezeste se va trezi la nebuni
Next:
Ce ai face daca Chouji ar veni la tine cu un jeep si ar avea ochelari de soare de ultimul racnet si cu geaca de piele neagra si tiara zice:Hey Draga nu am tot timpul sa te astept,ma asteapta si alte fete din cate vezi sunt cel mai tare de aici?
I-as pufni in nas.......... Stiu ca nu e prea politicos, dar e incredibil de imposibil. Dupa care i-as zice sa se duca la acele fete imaginare din capu' lui, ca mie-mi place de Itachi 10.
Next: Ce ai afce daca te-ai trezi cu Itachi in pat? 21
Itachi? M-as baga la caldurica, normal 15 doar nu sa il alung de acolo. Si cand se trezeste, ii zic un mersi pentru companie si il poftesc sa plece, nu inainte sa il intreb daca trece si fratele lui pe acolo, adica prin pat.
Next: Ce ai face daca Guy ar incerca sa te violeze?
O.O .......... L-as omori. Pur si simplu. Fara nici o remuscare. Sa se invete minte sa nu se mai puna cu mine ..................................
Next: Ce ai face daca............ Sasuke ar vrea sa te omoare ca sa te faca ofranda pentru zeul Itachi? 21 (da, zeul, nu am scris din intampalre21 )