Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca.....
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Cfd de ziua ta Naruto ţi-ar oferi o bucata de salam?
Scuze Naruto dar nu-mi place salamul.L-as ruga sa-mi faca turul satului si sa-mi gaseasca un loc unde sa locuiesc,dupa care putem sa dam o mica petrecere.

Cfd ai cadea intr-un canal si ti-ai da seama ca ai aterizat pe Naruto imbracat in zdrente prajind la un foc alimentat de gunoaie niste carne de porc?
L-as ajuta... dar mai intai l-as intreba cum a ajuns in starea aia :pfiu:

Hmmm.. ce ai face daca Itachi ar invia in fata ta?
Pai ce sa fac? As sta si m- as holba la el ca altceva ce pot sa fac? 106

Ce ai face daca Hidan ar vrea sa- ti taie capul cu coasa lui?
I-as lua coasa si as distruge-o...:die:
Cfd... Akamaru, sau, mai rau, Kiba, ar urina pe tine, de pe un bloc cu 10 etaje... si majoritatea urinei ar ajunge pe tine... !?!?!?
:stress::ask::scary::cold::help::no::s:
:ha: Parca si vad...:dead:
>.< Lui Kiba i-as darui un bilet spre morga si lui Akamaru.... il trag bn de tot de coada ca sa se invete minte


Cfd Karin te-ar invita la un concurs de miss la care participa?
21 Nu multumesc nu e genul meu ... desi mi-ar placea sa te vad cum plangi atunci cand pierzi . Trebuie sa sti cand ceva te depaseste oricum iti admir curajul 2124
Eh sunt cam ocupata deci imi pare rau ca voi rata asta . Sa-ti faca cineva poze pentru ca n-am mai ras de mult cu pofta 2124

Next : Ce ai face daca , de Sfantul Valentin , Itachi te-ar intreba daca vrei sa fi cu el ? [ lipsa de inspiratie 21 ]
Amm...As refuza....

Ce ai face daca, mergand singura prin padure, Sasuke ar aparea si te-ar imbratisa din senin?
Cred ca as ramane ceva de genu "Wow" dupa care l-as indeparta si as pleca

CFD mergi prin magazin, iar peste tine da Naruto, care a cazut peste tine sarutandu-te? ( lipsa de inspiratie )
Pai, mai intai l- as impinge de pe mine si mi- as sterge gura cu maneca bluzei si as urla la el

Cf daca De Sfantul Valentin Pain te- ar invita la o intalnire?
As refuza . Nu`l prea suport pe tip D:

Next : Cfd ai fii intr`un magazin si domnu ' de la casa ar fi insusi Sasuke ? [ lipsa de inspiratie :=) ]