Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca.....
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
In primul rand l-as teleporta pe canapeaua din sufragerie si l-as lasa sa doarma... dis-de-dimineata l-as dezbraca pana la boxeri(va rog sa nu va ganditi la prosti21) si i-as turna o galeata de apa inghetata in cap... app l-am dezbracat ca sa nu-i ud hainele... eu sigur nu aveam nimic pe marimea lui21

Cfd intr-o zi il vezi pe Naruto alergand pe strada imbracat in costumul tau de baie?24
Narutoo ! Idiotule ,esti mort ! Pfuu` auzi la el . . . cu costumul meu de baie ? : ))[ Omg ]

Next;Cfd la miezul noptii te-ai trezi si l-ai fii vazut pe Kabuto cotrobaind prin sertarul tau cu lenjerie intima ? : )))
Kabuto nenorocitule daca iti trebuiau pentru experiment trebuia sa ii folosesti pe ai tai... daca te prind nu mai ramane nici praful din tine...

Cfd il vezi pe Hidan coborand din camera surori tale?
Me; Cristina ( asa o cheama ;p ) mama draga ai inebunit ? . Si dupa ma ducc sa-l toc pe Hidan 47 Uratu alaa = )) xD

Next ; Cfd ai fi blocata cu Kakashi intr-un lift ,iar el s-ar indrepta amenintator catre tine ? 15
De ce Kakashi2... nu-mi place Kakashi20....
STOP partea asta e a mea aia e a ta, apropiete si te dezintegrez10...

Cfd il vezi pe Gaara imbracat in rochia mamei tale?21
Cu siguranta m- as parapadi de ras, in rochia mamei? Care, cea verde, roz, rosu, negru? 24

Ce ai face daca Deidara te- ar invita la dans in mijlocul marii? [21]
Ce fel de dans? Stry-dance sau Cha Cha ? Orice dans ar fi as accepta fara sa comentez.

Cfd Sizune s-ar da la tatal tau?
Sa se dea, nu mai pot eu`:]]. Damn, parintii mei au divortat de acum, 39, noua ani, cred... Asa ca trebuie sa'si traiasca si el viata, nope?21

Ce ai face daca Naruto ti-ar zice ca sta la tine 4 zile?21
Sa stea n' are de cat, dar sa nu- l prind prin camera mea, sa- i fie clar ca de nu, il macelaresc grr

Ce ai face daca Tobi s- ar furisa la tine in camera la miezul noptii?
As dormi in continuare`:]]

Ce ai face daca Deidara ti-ar confisca telefinul?21