Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca.....
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Eh 78 floare la ureche ... ma pricep la copiat si nu trebuie sa ma lase nimeni . In plus nu am nevoie de cineva ci de ceva si prin ceva ma refer la foite si hainute corect alese in care sa le ascund 4

Next : Ce ai face daca Temari ar incerca sa iti faca lipeala cu Kankuro ? 2124
Puuu Doamne, i'asi da un pumn in cap sa-i vina mintea

Cf daca ar trebui sa te marit cu Kakuzu din interes? b-)
Nu as face asta pentru nimic in lume :O Ferestre Dumnezeu X-X

Next : Ce ai face daca ai afla ca defapt tu faci parte din ramura principala a clanului Hyuga si ca existenta ta a fost negata ca cel care e acuma mostenitorul ramurei principale [ am uitat cum il cheama 46 ] sa fie la putere fara conflicte de interese ? [ yeah inca nu mi-am revenit ]
N'as face nimic. Nu imi pasa de chestii dinastea

Cfd maine te'ai intalni cu Gaara?[lipsa de inspiratie]
15 Eheeee.....m-as imbraca super naaaiz si mi-as face tepii meei :X, apoi as incepe sa vorbesc cu el despre diferite cheesti xD

Ce ai face daca Naruto ar zbura deasupra ta ? : ))
L'as trage de haine ca sa il daram 19

Cfd Sasuke ti'ar da cu o bata in cap in timp ce zice : Bem Bem 24
Aaaaa nik o problema.....am citit nextu' la O dragoste Inselatoare si sunt gt sa ii trag eu 100....pana intra in coma19
CFD.......Naruto ar scapa pe tn ramen fierbinte?4
Daca nu ar fi intentionat si si-ar cere scuze nu as face nimic. Se mai intampla. Smile

Ce ai face daca Sasuke te-ar ruga sa il ajuti sa il ucida pe Itachi?
I'as baga mintile in cap 14

Cfd ar trebui sa il ucizi pe.......Sasori?
Ummm ... nu pot sa zic ca nu il plac pe Sasori chiar de loc insa daca e vital sa il ucid cred ca as face-o ... 39

Next : Ce ai face daca Deidera ar fi prins de Orocimaru ? [ am mentionat ca Orocimaru e gay ?? 23 ]